Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
www.1939.com.pl
07-03-2008, 08:50 | 7093 x przeczytano | Sharn
Dzisiaj, 7 marca, na półki księgarń trafia debiutancka powieść Marcina Ciszewskiego www.1939.com.pl. Została w niej zwarta odpowiedź na pytanie "Jak wyglądałaby Kampania Wrześniowa, gdyby w szeregach polskiej armii znalazł się nowoczesny, doskonale uzbrojony samodzielny batalion NATO?". Na właściwą odpowiedź z pewnością naprowadzi Was fragment książki. Więcej szczegółów znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

www.1939.com.pl
Autor: Marcin Ciszewski
Oprawa: miękka
Format: A5
Wydawnictwo: SOL
Data wydania: 07.03.2008

Jak informuje Wydawnictwo SOL, dziś ma premierę debiutancka powieść Marcina Ciszewskiego www.1939.com.pl.

Wartka akcja połączona z doskonałym czarnym, wojskowym humorem prowadzi Jerzego Grobickiego, podpułkownika Wojska Polskiego, a zarazem głównego bohatera, przez niespodziewane przygody, jakich dostarczy przyjęcie od USA najnowocześniejszych technologii wojskowych.

Przypadkowy piorun po bezpośrednim kontakcie z cudem amerykańskiej technologii sprawia, że duma Polskiej Armii - Pierwszy Samodzielny Batalion Rozpoznawczy -  zamiast rutynowych ćwiczeń staje w obronie II Rzeczpospolitej w dniu 1 września 1939 roku.

Jak elita wojsk NATO poradzi sobie na niezapowiadanym froncie? Czy losy wojny są jeszcze nierozstrzygnięte? Podpowiedź znajdziecie we fragmencie książki, do którego lektury zapraszamy. 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.