Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dziś premiera, dziś recenzja - Upadli
19-05-2010, 14:27 | 1812 x przeczytano | Sharn
Czas na kolejną dzisiejszą premierą i oczywiście natychmiastową recenzję. Tym razem na świecznik trafia książka Lauren Kate pt. Upadli z wydawnictwa MAG. Błyskawicznej i jednocześnie pozytywnej oceny dokonała ponownie niezawodna miyove. W rozszerzeniu wieści znajdziecie opis tej pozycji i trailer, a tutaj możecie przeczytać jej fragment. Polecamy!


Upadli
Autorka: Lauren Kate
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Oprawa: miękka / twarda
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-7480-168-3 / 978-83-7480-169-0
Cena: 35.00 / 45.00 PLN
Wydawnictwo: MAG
Data wydania: 19.05.2010

Pierwsze wydania weszły przebojem na listy bestsellerów. W USA w ciągu niespełna pół roku sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy.
Powieść Upadli jest historią siedemnastoletniej Lucy, która zaczyna naukę w Sword & Cross, niezbyt przyjaznej szkole w Savanie, w stanie Georgia. Chłopak dziewczyny zginął w dziwnych okolicznościach i Lucy bierze na siebie ciężar winy wynikający z jego śmierci. Podobnie jak ona, inni uczniowie szkoły najwyraźniej również mają jakieś swoje straszliwe sekrety. Jednakże, kiedy dziewczyna spotyka Daniela, czuje, że przebywanie w murach koszmarnej szkoły nabiera sensu. A Daniel to nikt inny jak upadły anioł, skazany na miłość do tej samej dziewczyny, którą przeżywa co 17 lat. Upadły anioł musi jednak obserwować śmierć wybranki. Lucy okazuje się nieśmiertelna, która umiera i odradza się jako zwykła dziewczyna... Ale nie pamięta kim naprawdę jest… 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.