Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dziś finał MSI Extreme Gaming - Valkiria CS:GO APRIL 2017 CUP
19-04-2017, 15:36 | 631 x przeczytano | ARTUT

Wczorajsze emocje związane z turniejem MSI Extreme Gaming - Valkiria CS:GO APRIL 2017 CUP czyli zmaganiom online od Valkiria Network przy współpracy z MSI Polska, już za nami. Spośród 16 zgłoszonych drużyn, w ćwierćfinałach zagrało 8, by w półfinałach wybrać 4 najlepsze ekipy.


Dziś około godziny 18:00 będziecie mogli zobaczyć na żywo na kanale Valkiria Network w serwisie YouTube, finałową walkę między Bezpodjazdu i handsomers. Dodatkowo o trzecie i czwarte miejsce zagrają Valkiria Gaming i Vlepa Team. Więcej szczegółów na temat tej imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia. Lista  nagród dostępna jest na stronie Extreme Gaming.

Szczegółowa drabinka rozgrywek jest dostępna tutaj.


Powiązane wieści:
 


 
19-04-2017, 18:01 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Tu znajdziecie stream turnieju: https://gaming.youtube.com/watch?v=cbJJicOD8vg


 
19-04-2017, 15:59 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Nagrody od MSI są naprawdę na wypasie!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.