Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
     
Orzeł Biały #2
Valkiria - Polub nas na Fejsie
     (0|0)
  
Sound BlasterX AE-5 najnowsza karta dźwiękowa od Creative
12-06-2017, 21:23 | 282 x przeczytano | Ragnar

Dziś w Los Angeles miała miejsce premiera karty dźwiękowej od Creative Technology Sound BlasterX AE-5, jest to pierwsza na świecie karta dźwiękowa z zintegrowanym sterowaniem oświetlaniem RGB.


Creative prezentuje najnowszą kartę dźwiękową nowej generacji Sound BlasterX AE-5 z najwyższej półki światowej.

LOS ANGELES - 12 czerwca 2017 r. - Creative Technology Ltd ogłosił dzisiaj najnowszy dodatek do serii Sound BlasterX Pro-Gaming, Sound BlasterX AE-5 w najnowszej edycji E3 2017. E3 jest światowym wydarzeniem dla branż komputerowych, wideo, gier oraz związanych z nimi produktów, co czyni go idealnym miejscem do debiutu produktu z następnej epoki rozwoju dźwięku w komputerach.

Karta dźwiękowa posiada najlepszy na świecie wzmacniacz słuchawkowy dla komputerów PC. Sound BlasterX AE-5 zapewnia najwyższą jakość dźwięku dzięki ogromnej mocy przetwornika ESS Sabre Dock o dynamice 122dB 32-bit/384kHz, specjalnie zaprojektowanego, oddzielnego dyskretnego wzmacniacza słuchawkowego o impedancji 600Ω, zbudowanego na audiofilskich komponentach oraz własnego systemu Sound Blaster.

 

Wzmacniacz słuchawkowy Xamp Discrete

Korzystając z wieloletnich doświadczeń, przy wiodącej pozycji w branży audio, w tworzeniu kart dźwiękowych w odtwarzaczach dla słuchawek, zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy jest zbudowany specjalnie z wykorzystaniem dyskretnych tranzystorów i kondensatorów WIMA o audiofilskiej jakości dźwięku w układzie podwójnego wzmacniacza, aby zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby dla dzisiejszych zaawansowanych gier i gier o wysokiej rozdzielczości dźwięku. Doświadczysz różnicę w dyskretnej konstrukcji dual-amp, ponieważ każdy kanał audio jest indywidualnie wzmacniany, zapewniając nieskazitelny dźwięk. Dodatkowo wysoka odporność na ciepło niemieckich kondensatorów WIMA znacznie redukuje szumy i zakłócenia dźwięku. Bardzo niska impedancja wyjściowa 1Ω Xamp sprawia, że jest zdolna do wysterowania czułych przetworników w monitorach oraz słuchawkach studyjnych, w zakresie od 16 Ω do 600 Ω.

 

122dB DNR Sabre-Class DAC z najlepszym procesem przetwarzania dźwięku.

Sercem karty dźwiękowej Sound BlasterX AE-5 jest czterordzeniowy DSP Sound Core3D i 122dB przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre-Class DAC, który natychmiast poprawia możliwości dźwiękowe płyty głównej dając 32-krotnie większą przejrzystość dźwięku. Najwyższej, audiofilskiej klasy przetwornik DAC, z wysokim zakresem dynamiki pozwala użytkownikom na bezstratne odtwarzanie audio w rozdzielczości 32-bit/384kHz i najwyższą wiernością w grach o wysokiej rozdzielczości dźwięku, filmach i muzyce.

 

Karta AE-5 firmy Creative jest wyposażona w najnowszą wersję wielokrotnie nagradzanego systemu przetwarzania dźwięku firmy Creative i algorytmów, które poprawiają muzykę, filmy i gry, a także ulepszone i udoskonalane przez lata przez lidera w dziedzinie obróbki dźwięku. Legendarne technologie Sound Blaster zapewniają w pełni konfigurowalne rozszerzenia audio DSP, kryształowo czystą reprodukcję wokalną, ulepszenia komunikacji głosowej w grze, dźwięk przestrzenny 7.1 i inne zaawansowane technologie audio.

 

Pierwsza na świecie karta dźwiękowa ze zintegrowanym kontrolerem RGB zasilana przez Aurora Reactive Lighting System.

Karta Sound BlasterX AE-5 jest pierwszą kartą dźwiękową wyposażoną w wbudowany kontroler RGB, dostarczany wraz z Aurora Reactive Lighting System. Osobny system oświetlenia RGB może kosztować użytkownika dodatkowo co najmniej 50 USD, ale teraz jest on wbudowany w kartę z AE-5, oferując niesamowitą wartość i wydajność systemu. Oznacza to również, że cenna przestrzeń na płycie komputera może zostać przeznaczona dla innych komponentów.

Kontroler RGB, zasilany przez własny moduł Aurora Reactive Lighting System firmy Creative, nie tylko zapala kartę przez płytę, ale także daje graczom możliwość zbudowania platformy do gry w wymarzony sposób, łącząc ją z czterema paskami LED, aby dopasować się do niesamowitego dźwięku, tworząc świetlne show. W pełni konfigurowalny system oświetlenia reaktywnego Aurora pozwala użytkownikom wybierać spośród wielu ustawień lub zaprogramować je do 16,8 milionów kolorów i różnych rytmów, używając oprogramowania Sound Blaster Connect PC.

 

Nowa funkcja Scout 2.0

Scout 2.0 jest ulepszoną wersją funkcji Scout Mode opracowanej przez firmę Creative - teraz Scout 2.0 zawiera również radar zwiadowczy.

Scout Radar jest inteligentnym wsparciem, które umożliwia graczom wizualizowanie i wskazywanie pozycji wroga na aplikacji radar dzięki inteligentnemu panelowi użytkownika, podczas gdy tryb scout pozwala graczom usłyszeć swoich wrogów, zanim ich zobaczy.

Nowa funkcja Scout 2.0 zapewni wygraną tym graczom, którzy z niej skorzystają.

 

Dyskretny system 5.1 dla  głośników komputerowych

Sound BlasterX AE-5 jest dostarczany z pełnym oprogramowaniem do obsługi zestawu głośników 5.1, co pozwala graczom cieszyć się pełnym potencjałem dźwięku przestrzennego przy dzisiejszym, szerokim spektrum rozrywki.

"Sound BlasterX AE-5 daje najlepsze wrażenia wzmacnianego sygnału dla słuchawek do gier, jakie może oferować karta dźwiękowa. Od 30 lat, kiedy stworzyliśmy pierwszą kartę dźwiękową, zawsze pasjonowaliśmy się dźwiękiem w grach i rozrywce domowej. AE-5 uosabia nasze nieustające poświęcenie w dostarczaniu graczom absolutnie najlepszych doznań. Przełomowy Sound BlasterX AE-5 to najlepszy sposób na świętowanie 30-lecia obdarowania świata dźwiękiem z komputerów PC przez Creative"- powiedział Low Long Chye, Dyrektor Generalny Creative.

Układy elektroniczne z użyciem komponentów, takich jak tranzystory i kondensatory, dostarczają znacznie cieplejszego dźwięku i niuansów brzmieniowych jakich próżno szukać w dzisiejszych uproszczonych produktach audio. Dzięki AE-5 zachowaliśmy bogate dziedzictwo wysokiej jakości komponentów i połączyliśmy je z światową technologią inżynierii i przetwarzania dźwięku, aby zapewnić absolutnie najlepsze wrażenia audio z odtwarzania muzyki na komputerze. Ale dźwięk to nie wszystko, AE-5 dostarcza również wrażeń estetycznych w postaci efektów świetlnych złożonych z 16.800.000 kolorów, tworząc prawdziwe świetlne show dla słuchaczy. 

 

 

Specyfikacja techniczna

Audio / DSP Procesor - Sound Core3D

Kanały - 5.1 dyskretnych głośników i efekty 7.1 surround dźwięku przestrzennego

Interfejs - PCIe 

 DAC - ESS ES9016K2M SABRE32 Ultra DAC

                        Max rozdzielczość odtwarzania - 32-bit/384kHz

                        DNR - 122 dB

                       THD + N -  0,00032%

ADC - dźwięk Core3D

                       Max rozdzielczość nagrywania - 24-bit/96kHz

                       SNR - 114 dB

                       THD + N - 0,0009%

                       Impedancja wyjściowa - 1 Ω

                       Zakres impedancji słuchawek - 16 - 600 Ω

Połączenia - 3 x 3,5 mm (przód, tył, centralny / SUB)

                       1 x optyczne  wyjście TOSLINK

                       1 x 3,5 mm wyjście słuchawkowe

                       1 x 3,5 mm mikrofon / liniowe wejściowe

                       1 x panel przedni Intel HD audio

 

Sound BlasterX AE-5 Pure Edition 

Specjalna, biała edycja Sound BlasterX AE-5 jest również dostępna wyłącznie online pod adresem www.creative.com

W przeciwieństwie do wersji standardowej dostarczanej z pojedynczą taśmą LED o długości 30 cm z 10 diodami LED, ta specjalna Pure Edition będzie zawierać cztery paski LED.

 

Pełna oferta urządzeń Sound BlasterX Pro-Gaming oraz X-Fi Sonic Carrier na E3.

Seria Sound BlasterX zawiera najnowocześniejszy sprzęt w obszarze gier, w tym wielokrotnie nagradzany system audio pod monitor Katana, mysz do gier Precision Siege M04 oraz klawiatura mechaniczna Vanguard K08.

Także specjalnie przygotowany X-Fi Sonic Carrier, dający najwyższą jakość dźwięku firmy Creative, zapewniając najwyższą jakość rozgrywek. Sonic Carrier, potężny system rozrywki domowej z technologią Dolby Atmos, Creative SuperWide X-Fi, 17 wbudowanych głosników w konfiguracji 15.2 i moc szczytową wynoszącą 2000W, zapewnia graczom pełen wciągający dźwięk kinowy. Oprócz prezentacji na stoisku Creative, Sonic Carrier zostanie zaprezentowany przez największych programistów gier BANDAI NAMCO, SEGA Europe, ATLUS / SEGA i Deep Silver, aby pokazać swoją najnowszą, niezwykle atrakcyjną zawartość gier w ich specjalnych salach prezentacyjnych.

Cennik i dostępność Sound BlasterX AE-5 będzie dostępny od lipca 2017 na stronie www.creative.com i u autoryzowanych dealerów, orientacyjnie  wyniesie około 149,99 USD.

 

Sound BlasterX AE-5 Pure Edition będzie dostępny od sierpnia 2017 r. wyłącznie na stronie www.creative.com w cenie około 179,99 USD.
Powiązane linki:

Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

Witamy w terminalu Militarnej Sieci Valkiria. Wszystkim rekrutom przypominamy o obowiązku rejestracji swych danych w celu podjęcia służby w siłach zbrojnych MSV.

Życzymy owocnej służby!!

* * *
Zaciągnij się do jednostki lub zostań jej dowódcą!

* * *

Szukasz kontaktu z V-Sztabem? Napisz do nas: kontakt[at]valkiria.net

* * *

Wrogą propagandę należy zwalczać! Do tego najlepiej nadaje się rakieta naprowadzana VX456.

* * *


Gdy zostaniesz ranny na polu bitwy, pamiętaj by wzywać Podsystem Medyczny tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia wszystkich funkcji życiowych. Nieuzasadnione wezwania będą karane!

* * *

W przypadku utraty łączności z Terminalem Głównym nie zapominaj o Podręcznym Zestawie Samobójczym!

* * *
Studia - jakie?
Co ostatnio przeczytałam(em)?
Ostatnio słuchałem...
W jaką planszówkę ostatnio...
gdzie kupujecie?
Assassin's Creed [x360]
Wiedźmin MMORPG
W co teraz gracie?
Najstarsze gry w jakie...
Przywita się..


Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Na służbie:
Żołnierze: 1
Silaz
Cywile: 34

Statystyki wizyt:
Wizyty: 2932418
Dziś gości: 53
Ten miesiąc: 2951
Rekord gości: 2237
Gości wczoraj: 170
Tako milczy Zaratustra - plansze


Saga o Atlasie i Axisie #3 - plansze


Ralph Azham #8: Nie pochwycisz płynącej rzeki - plansze


Ostatki - plansze


Layers of Fear - screeny


Najnowsze pliki

Interior #1
Interior jest biuletynem z fanowskimi materiałami do gry fabularnej...
Ja, Diablica - fragment
Ymar - fragment
Nowa Fantastyka 08/2010 - zapowiedź
Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży - raport z sesji Klanarchii

$$5#3... transmisja przerwana...

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera
Magazyn Valkiria
Propaganda
V-Game
E-mail
Imię
Format

-->