Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
FIFA 18 - FUTLive
05-08-2017, 18:30 | 166 x przeczytano | Don

W tym tygodniu odbyła się konferencja FUTLive, która była poświęcona nowościom z FIFA Ultimate Team. Zapraszam do rozwinięcia gdzie znajdziecie informacje na temat nowego FUT'a oraz krótki film o nowych Ikonach


EA Sports co roku szykuje dla graczy coś nowego, na ostatniej konferencji dowiedzieliśmy się kilku istotnych rzeczy, mianowicie :

  • 3 różne karty ikon - 2 z nich można trafić w paczkach przez cały rok, a najsilniejszą można będzie zdobyć z SBC oraz w paczkach w czasie tak zwanego "Throwback Thursday"
  • Walkout dostał nową animację 
  • Wyzwania menadżera - Dzienne oraz tygodniowe zadania do wykonania, za które będziemy otrzymywać nagrody
  • Potwierdzono 5 kart Ones To Watch (Lukaku, Lacazette, Rodriguez, Bonucci oraz Duglas Costa)
  • "Featured Squad Battle" - Nowy tryb, w którym będzie można grać offline na składy najlepszych graczy oraz YouTuberów. Zwycięstwa przekładają się na punkty, za które dostajemy nagrody   
  • "Champions Channel" - Drugi nowy tryb w FIFA Ulktimate Team, polega on na podglądaniu taktyk, zagrań, meczów najlepszych graczy FUT Champions
  • Nie widać większych zmian w gameplayu, ale zawsze trzeba poczekać na demo
  • Nie wszystkie legendy będą ikonami, ale puki co kilka zostało już ujawnionych. Poniżej film prezentujący ikony :

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...