Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Disney z własnym serwisem VOD
09-08-2017, 20:04 | 187 x przeczytano | Jobisz

Nadszedł ten dzień w którym kolejna wielka wytwórnia filmowa postanowiła stworzyć swoją własną platformę wideo na żądanie czyli tzw. VOD. Disney w ten sposób pragnie się usamodzielnić i odseparować od innych serwisów typu Netflix. Cała usługa będzie nosiła nazwę Disney Digital Network. Co dokładnie będzie zawierała możecie przeczytać w rozwinięciu wieści.


  • Czego więc możemy spodziewać się w nowym serwisie subskrypcyjnym Disney'a? 

Zacznijmy od tego, że serwis będzie posiadał wszystkie aktualne produkcje. Od tych najstarszych z poprzednich dekad po świeżynki, które są lub będą na ekranach kin. W tym wszystkim znajdą się nawet takie produkcje jak Kraina Lodu 2 czy Toy Story 4

Disney ma w planach wypuszczać serię programów dostępną tylko i wyłącznie w ich własnym serwisie. 

Wspomniano również o nadawaniu wielu różnych transmisji sportowych, z dziedzin takich jak: hokej, tenis, piłka nożna czy baseball.

Jak widać po powyższych przykładach, producenci chcą trafić do odbiorców w każdym wieku. Od klasycznych Disney'owskich bajek przez młodzieżowe filmy i seriale, aż po transmisje sportowe skierowane głównie do starszej widowni.

  • Kiedy w Polsce?

Producenci wspomnieli dotychczas tylko o amerykańskiej premierze serwisu. Możemy spodziewać się, że w Polsce nie nastąpi to zbyt szybko. Wiadomo, trzeba nie tylko przetłumaczyć interfejs aplikacji ale i również wszystkie produkcje. 

Dlatego też nie musimy obawiać się, że nasze ulubione bajki znikną z dnia na dzień z Netflixa czy innych serwisów streamingowych.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...