Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Podsumowanie 2017 roku przez Spotify
05-12-2017, 16:12 | 360 x przeczytano | Filipas

Spotify jakiś czas temu po wydaniu swojego spotify.me do podsumowywania naszych najlepiej odsłuchiwanych utworów dzisiaj wypuścił 2017wrapped, które działa w podobny sposób co spotify.me, ale są tutaj tym razem podliczone minuty oraz nasi ulubieni wykonawcy w 2017 roku. Ciekawym dodatkiem jest drobny quiz, któy sprawdza czy jesteśmy pewni tego czego najwięcej słuchaliśmy. Jeżeli jesteście użytkownikami Spotify, to możecie zobaczyć swoje statystyki klikając tutaj.


A to są moje statystyki:


Powiązane wieści:
 


 
05-12-2017, 18:44 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Hmmm... ja coś ostatnio przestałem używać Spotify. Mam swoje playlisty, które w kółko wałkuję :D


 
05-12-2017, 16:28 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Zresztą byłem przekonany, że w mojej topce będzie więcej XXXTentacion i Skrillex'a a tu o :P


 
05-12-2017, 16:27 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Zupełnie szczerze nie wiem co tam robi Żabson skoro kompletnie nie lubię tego wykonawcy :P Chociaż to jest prawda, że dosyć często pojawiał mi się w playlistach. Może dlatego jest na 1 miejscu


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.