Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Poznaliśmy datę premiery gry Sinner: Sacrifice for Redemption
05-12-2017, 21:07 | 198 x przeczytano | GuLIVEr

Wprowadzenie nowego systemu walki oraz zakończenie fabuły? Czemu nie. Te nowości wprowadzi  Sinner: Sacrifice for Redemption, które jest własnością studia Dark Star Games. Walka z bossami będzie przebiegała nieco inaczej. By do niej przystąpić, będziemy zmuszeni pozbyć się jednego ze swoich atrybutów. ten czyn, będzie miał również wpływ na walkę z przeciwnikami. Spotkamy się również już ze znajomym elementem, mianowicie z podjęciem decyzji, które będą miały wpływ na dalszą rozgrywkę.


Sinner: Sacrifice for Redemption pojawi się 25 kwietnia 2018 roku na komputerach osobistych jak i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Sądząc po zwiastunie do którego link jest poniżej, gra naprawdę fajnie się prezentuje. Ciekawe mechanizmy jak i elementy kosmetyczne dodatkowo podkręcą klimat.


Powiązane linki:
 
Trailer z gry

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.