Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Xiaomi ukarane
06-12-2017, 15:01 | 30 x przeczytano | Janke

Xiaomi przez wszystkich znane jest z tego, że jest tanie i wydajne. Według wielu ludzi jest porównywane do Apple. Zacznijmy od tego, że Xiaomi naśladowało Apple, począwszy od wyglądu samego interfejsu, ale też wyglądu obudowy i nazewnictwa produktów. Przykładem takiego zachowania jest tablet Xiaomi Mi Pad, a przynajmniej zdaniem Sądu.


Faktycznie Mi Pad jest podobny do iPada Mini, lecz Apple nie miało z tym nigdy problemu do momentu jak w 2014 roku Xiaomi złożyło wniosek o przyznanie praw do nazwy "Mi Pad".

Właśnie wtedy pojawiły się problemy Chińskiej firmy, ponieważ dla Apple ta nazwa była zbyt podobna do ich "iPad". Wszyscy wiemy, że taki gigant jakim jest Apple, nie może poczuć nawet najmniejszego zagrożenia ze strony konkurencji, a właśnie wtedy firma z Cupertino poczuła to zagrożenie, dlatego też wniosła skargę do EUIPO, która wtedy została podtrzymana, a kilka dni temu uznana.

Apple w jakimś stopniu wygrywa z Chińczykami, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Auta PRL - Makieta z klocków COBI
    Makieta blokowiska z czasów PRL przygotowana z okazji premiery nowej serii "Auta PRL" od COBI. Możecie tam zobaczyć przedpremierowo modele: Melexa, Trabanta, Malucha, Poloneza i Syrenki.
    RIOT: Civil Unrest - zapowiedź gry
    Powiem Wam, że zabawa jest KOSMICZNA!!! Ta gra jest niesamowicie grywalna. Mimo ubogiej, żeby nie powiedzieć, że wręcz niechlujnej grafiki i dość skromnej ścieżki audio, bardzo trudno jest odkleić się od komputera.

   $$5#3... transmisja przerwana...