Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Korea nową nacją w Civilization VI: Rise and Fall
06-12-2017, 22:09 | 177 x przeczytano | GuLIVEr

Jak już wiemy z wcześniejszych informacji, najprawdopodobniej 8 lutego 2018 roku ukaże się dodatek do gry Civilization VI o nazwie Rise and Fall. Sama podstawka wydana w 2016 roku cieszy się dużą popularnością i bardzo dobrze przyjęła się wśród fanatyków strategii oraz recenzentów. Co ciekawego przyniesie nam Civilization VI: Rise and Fall


Według informacji prasowej nowy dodatek niesie za sobą kilka zmian, które w praktyce mogą wpłynąć znacząco na jakość oraz mechanikę rozgrywki. Studio Firaxis Games przedstawiło kolejną nację, która ukaże się w dodatku Risen and Fall. Jest to Korea pod przywództwem królowej Seondeok. W DLC przekonamy się jakie zdolności kryje za sobą królowa oraz bo wybudowaniu niektórych obiektów, takie jak farmy czy kopalnie, jakie dostaniemy dodatkowe bonusy. Jedną z ciekawszych urozmaiceń jest nowo dodana dzielnica naukowa Seowon. Dzięki niej dostajemy dodatkowe stałe punkty premii, aczkolwiek po większej liczbie wybudowanych kampusów, owe punkty analogicznie spadają. 


Powiązane linki:
 
Trailer z dodatku

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.