Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Korea nową nacją w Civilization VI: Rise and Fall
06-12-2017, 22:09 | 33 x przeczytano | GuLIVEr

Jak już wiemy z wcześniejszych informacji, najprawdopodobniej 8 lutego 2018 roku ukaże się dodatek do gry Civilization VI o nazwie Rise and Fall. Sama podstawka wydana w 2016 roku cieszy się dużą popularnością i bardzo dobrze przyjęła się wśród fanatyków strategii oraz recenzentów. Co ciekawego przyniesie nam Civilization VI: Rise and Fall


Według informacji prasowej nowy dodatek niesie za sobą kilka zmian, które w praktyce mogą wpłynąć znacząco na jakość oraz mechanikę rozgrywki. Studio Firaxis Games przedstawiło kolejną nację, która ukaże się w dodatku Risen and Fall. Jest to Korea pod przywództwem królowej Seondeok. W DLC przekonamy się jakie zdolności kryje za sobą królowa oraz bo wybudowaniu niektórych obiektów, takie jak farmy czy kopalnie, jakie dostaniemy dodatkowe bonusy. Jedną z ciekawszych urozmaiceń jest nowo dodana dzielnica naukowa Seowon. Dzięki niej dostajemy dodatkowe stałe punkty premii, aczkolwiek po większej liczbie wybudowanych kampusów, owe punkty analogicznie spadają. 


Powiązane linki:
 
Trailer z dodatku

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Auta PRL - Makieta z klocków COBI
    Makieta blokowiska z czasów PRL przygotowana z okazji premiery nowej serii "Auta PRL" od COBI. Możecie tam zobaczyć przedpremierowo modele: Melexa, Trabanta, Malucha, Poloneza i Syrenki.
    RIOT: Civil Unrest - zapowiedź gry
    Powiem Wam, że zabawa jest KOSMICZNA!!! Ta gra jest niesamowicie grywalna. Mimo ubogiej, żeby nie powiedzieć, że wręcz niechlujnej grafiki i dość skromnej ścieżki audio, bardzo trudno jest odkleić się od komputera.

   $$5#3... transmisja przerwana...