Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowa oferta Humble Bundle
03-01-2018, 17:45 | 121 x przeczytano | Macius_

Humble Bundle znowu kusi nas nową ofertą. Tym razem do zdobycia jest między innymi gra BioShock Infinite, która nie wątpliwie jest najlepszym kąskiem ów oferty. Razem do zgarnięcia jest 7 gier. Zdobyć je można płacąc za całą ofertę 42 zł. Jednakże, jeśli ktoś jest zainteresowany pojedyńczymi grami, to w dalszej części wieści zobaczycie reszte gier oraz możliwość ich zdobycia w różnych cenach.


Płacąc minimum dolara możemy otrzymać trzy gry, które dodamy do bliblioteki za pośrednictwem klucza steam :

  • Tempest
  • LiEat
  • Punch Club

Jeżeli jednak interesują Cię trzy niżej wymienione gry, to już za lekko ponad 20 zł możesz je otrzymać:

  • Aragami
  • Beholder
  • BioShock Infinite

Natomiat jeżeli interesują cię wszystkie wyżej wymienione gry i gra Shenzen I/O, to już za około 44 zł może zgarnąć je wszystkie.

Wyżej wymienioną oferte można zakupić tutaj.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.