Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowe miasto w Fortnite Battle Royale
11-01-2018, 15:13 | 384 x przeczytano | Macius_

Ekipa Fortnite bardzo często obdarowuje nas nowymi aktualizacjami w trybie Battle Royale, które zawierają nowe bronie i nie tylko. Kilka dni temu do trybu zostało dodane ognisko, które leczy wszystkich obok ów obiektu, jednakże już dziś wydawcy poinformowali nas o nowej aktualizacji, w której na mapie zostanie dodane nowe miasto! Wprowadzi to na pewno wiele nowych możliwości w trakcie wybierania pozycji do lądowania. Aktualizacja ta zostanie dodana do gry już za tydzień!


Cieszyć bardzo może fakt, że ekipa Fortnite bardzo mocno rozwija swój tryb Battle Royale. Nie wątpliwie jest to typ gry, który na ten moment ma duży popyt na grywalność. Od dawna już mówiono o nowym mieście w wyżej wymienionym trybie gry Fortnite, do sieci trafiła już nawet grafika prezentująca nowe miasto.
Całkiem możliwe jest to, że miasto zostanie umieszczone w okolicach środka mapy, gdzie przestrzeń jest mniej zagospodarowana niż inne regiony. Nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać aktualizacji, która do gry trafi już w następnym tygodniu!

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.