Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Druga dziesiątka graczy rankingu hltv.org
11-01-2018, 15:12 | 294 x przeczytano | ikalinskii

Co styczeń serwis hltv.org (największy i najbardziej popularny na świecie serwis społecznościowy o tematyce E-sportu i CSGO.) ogłasza swój ranking dwudziestu, najlepszych graczy biorąc pod uwagę ich osiągnięcia i statystyki, na które zawodnicy pracowali całe 12 miesięcy! Na dzisiaj znamy już pierwsze 10 miejsc tego rankingu (miejsca od 20 do 10). Podobnie jak w tamtym roku zawodnicy zajmujący miejsce w rankingu dostaną w formie prezentu medal z wybitym ich imieniem oraz pseudonimem.


Tak jak wspomniałem, znamy już zawodników zajmujących miejsca od 10 do 20. Wśród nich znajduję się Polak. Wszystkim dobrze znany i lubiany Janusz „Snax” Pogorzelski otwiera ranking najlepszych graczy, zajmując dwudzieste miejsce. Poniżej zostali wymienieni gracze wraz z ich miejscem w rankingu hltv.org.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Codziennie hltv.org będzie ujawniać kolejne miejsce w rankingu. A jak wygląda wasz ranking najlepszych graczy 2017 roku?


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.