Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowa myszka od SteelSeries
12-01-2018, 13:09 | 182 x przeczytano | CoCo

SteelSeries zaprezentowało swój nowy produkt jakim jest myszka. Nazwa jej to SteelSeries Rival 600. Jak mówią sami producenci, została ona stworzona do utrzymywania jak największej precyzji w grze. Więcej w rozwinięciu wieści.


Na targach CES 2018 firma SteelSeries zaprezentowała myszkę, która będzie inna niż wszystkie. Posiada ona 12000 DPI oraz podwójny sensor TrueMove3+, gdzie pierwszy czujnik śledzi ruchy myszy, a drugi eliminuje złe odczyty sensora. Dodatkowo możemy zmieniać wagę sprzętu przez doczepiania lub odczepianie czterech obciążników. Warto wspomnieć też o prędkości myszki, które wynosi 350 IPS. Znajdziemy w niej także:

- 7 programowanych przycisków

- podświetlenie RGB

- przyciski, których żywotność wynosi około 60 milionów kliknięć

Cena myszki będzie wynosić niespełna 400 złotych.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.