Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy zawodnik w składzie Pompa Team
12-01-2018, 15:43 | 194 x przeczytano | ikalinskii

Kiedyś organizacja Pompa Team posiadała dwie dywizje CSGO. Następnie jeden ze składów został rozwiązany, był to Pompa Team Black, który został oficjalnie zawieszony dnia 7 sierpnia 2017 roku. Następnego dnia (8 sierpnia 2017 roku) zawieszono również działalność Pompa Team Yellow-drugiego składu organizacji Szymona "IsamuxPompa" Kasprzyka. Kilka godzin później została ogłoszona dywizja Pompa Team - skład złożony z najlepszych zawodników PT Yellow i PT Black.


W składzie Pompa Team grali:

Kacper 'darko' Ściera
Patryk 'ponczek' Wites
Marcin 'LTN' Krzemiński
Konrad 'koyot' Hadała
Dawid 'lunAtic' Cieślak


Kilka miesięcy później (8 stycznia bieżącego roku) dowiedzieliśmy się, że rozwiązaniu uległa również główna drużyna Pompa Team. Jednak dzień później na profilu facebookowym włodarze organizacji ogłosili, że to nie koniec przygody ich organizacji z grą CSGO i, że w dzisiaj (w piątek 12 stycznia 2018 roku) Ogłoszą nowego zawodnika. Zawodnikiem okazał się zasłużony już dla organizacji, były gracz tomorrow.gg oraz składu Pompa Team BlackJakub "Markoś" Markowski

Na chwilę obecną nie wiemy jak będzie wyglądać cały skład. Wiemy natomiast to, że następnego zawodnika poznamy w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku.

Życzymy powodzenia oraz sukcesów Jakubowi i jego (jeszcze) nieznanej drużynie.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.