Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
1,5 miliona sprzedanych kopii Stellaris
24-02-2018, 20:24 | 369 x przeczytano | GuLIVEr

Tytuł Stellaris dostępny jest od 2016 roku, a dokładnie od 9 maja. Od tego czasu zostało sprzedanych lekko ponad 1,5 mln egzemplarzy! Jest no naprawdę zaskakujący wynik i godny podziwu. Kilka dni temu wydany został dodatek Apocalypse. W skrócie, na czym polega Stellaris?


Jest to specyficzny model gry, który nie wszystkim może się spodobać, ale jak spojrzymy na opinie i ilość wydanych kopii, to chyba liczba niezadowolonych graczy to znaczna mniejszość. W Stellaris mamy możliwość zbudowania kosmicznego imperium, swobodnej eksploracji i rozbudowy swoich planet. Nie zabraknie również mniej czy bardziej potężniejszych wrogów. Tytuł pojawił się jedynie na platformach PC.


Powiązane linki:
 
trailer z dodatku do gry

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.