Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
AGO zwycięża w turnieju Play2Live Cryptomasters
26-02-2018, 16:34 | 341 x przeczytano | Macius_

Polska formacja AGO Esports triumfuje w turnieju odbywającym się w Mińsku. W finale Polacy pokonali turecką drużynę Space Soldiers wynikiem 2:1 w mapach, zgarniając tym samym główną nagrodę, jaką była pula 50.000$. Na drodze do finału musieli pokonać takie drużyny jak GoodJob oraz BIG. AGO Esports na ten moment zajmuje 20 miejsce w rankingu HLTV, depcząc tym samym Virtus.pro po piętach.


AGO Esports wygrywając Play2Live Cryptomasters udowodniło nam, że ostatnie dni ciężkiej pracy nie poszły na marne. Z dnia na dzień wyrasta nowa polska formacja, która już nie bawem będzie walczyła o lepsze nagrody w większych turniejach. Z pewnością jest to motywacja dla innych polskich drużyn, które nie zamierzają zostać w tyle. Jedno na pewno jest pewne - polski esport idzie w dobrym kierunku.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.