Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Efekty zbyt wczesnej premiery Kingdom Come: Deliverance
26-02-2018, 21:42 | 421 x przeczytano | GuLIVEr

Kingdom Come: Deliverance zaliczyło bardzo udaną premierę i to bez dwóch zdań. Opinie graczy i recenzentów w większości są na bardzo wysokim poziomie, ale nasuwa się pytanie: Czy coś mogło pójść lepiej? Sam producent wykonawczy - Martin Klima - zakomunikował iż wolałby mieć więcej czasu na dopieszczenie tytułu. 


Według informacji prasowej Martin Klima wypowiedział się tymi słowami: Otwarcie przyznaję, że wolałbym mieć więcej czasu na dopracowanie gry przed jej debiutem. Produkcja z półki AAA na to zasługuje. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Chętnie poczytam wasze opinie w komentarzach na dole postu. Serdecznie zachęcam do dyskusji.

 


Powiązane linki:
 
trailer z gry

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.