Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kontrowersyjny gatunek sportowy - The Golf Club 2019
27-02-2018, 22:05 | 384 x przeczytano | GuLIVEr

Według informacji prasowej, jeszcze w tym roku ma się pojawić The Golf Club 2019 - czyli po prostu sportowa gra dla fanatyków golfa. Ale dlaczego w tytule pojawiło się hasło "kontrowersyjny"? Bardzo często w grach prezentujących owy sport spotykaliśmy się z wieloma utrudnieniami jak na przykład cholernie duże wymagania czy błędy w trybie sieciowym. 


HB Studios uspokaja, ponieważ w swojej produkcji, która jest w trakcie pracy, poprawili wiele aspektów, takich jak: bardzo rozbudowana edycja postaci, mecze prywatne dla graczy ceniących sobie lan-party, czy też poprawienie zachowań fizycznych piłeczki oraz system odbicia jej - co jest chyba najważniejsze. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu. Na pewno tytuł The Golf Club 2019 będziemy bacznie śledzić ;) 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.