Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Fortnite z nową aktualizacją
08-03-2018, 18:15 | 403 x przeczytano | Macius_

Dzisiaj w grze Fortnite w trybach Battle Royale oraz  Ratowanie świata nastąpiła aktualizacja. W wymienionych wyżej trybach wprowadzono poprawki, a dotychczasowe błędy zostały usunięte. Największym echem odbiło się nowe wydarzenie w trybie Battle Royale, jakim jest pojedynek stu graczy podzielonych na pięć dwudziestoosobowych drużyn. Nowości pojawiły się także w trybie Ratowanie świata. Do sklepu okresowego dodano nową postać: Wukong.


Tak prezentuje się trailer nowego wydarzenia w trybie Battle Royale.

Oprócz tego ciekawym oraz ważnym posunięciem jest dodanie przez Epic Games systemu Easy Anti-Cheat na PC . Jest to  ciekawe posunięcie, ponieważ oprócz niego nadal będzie działał system BattlEye , więc niektórzy gracze będą obsługiwani przez system Easy Anti-Cheat, natomiast inni przez system BattlEye.

Więcej informacji o samej aktualizacji, usuniętych  błędów oraz innych zawartych w niej nowości znajdziecie tutaj.

 

 


 


 
09-03-2018, 12:52 | ikalinskii | Komentarzy w sumie: 15
Bardzo fajnie, że Epic Games stara sie ulepszać swoją grę i co chwilę dodaje nowości i naprawia bugi. Może powinni zostać przykładem dla Valve?


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.