Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Druga kolejka ESL Pro League Season 7
09-03-2018, 13:40 | 292 x przeczytano | ikalinskii


Dziś, w piątek 9 Marca, zawodnicy drużyn uczestniczących w ESL Pro League Season 7, zakończyli drugą kolejkę rozgrywek, zarówno w Europie, jak i w Ameryce. Mieliśmy okazję oglądać występy takich drużyn jak: North, compLexity GamingOpticSplyce, Dignitas ,Luminosity RougeNRGSKLiqud, Cloud9, Na'Vi, NiP, Space Soliders, EnVy, LDLCAGO E-Sports,  HellreisersHeroicMouz G2


Druga kolejka ESL Pro League zaczęła się jak zawsze we wtorek i skończyła w piątek. W tym czasie mogliśmy objerzeć 36 meczów. Zacznijmy może od zmagań w europejskiej części turnieju.
We wtorek po południu odbył się pierwszy, dwumapowy pojedynek między North i Mouz, w którym to doszło do remisu w mapach 1-1, pierwszą mapę (Inferno) wygrało Mouz, a drugą (Train) North, podobnie zresztą stało się z drugim pojedynkiem, w którym przeciwko sobie stanęło Na'Vi i Space Soliders, również doszło do remisu, pierwsza mapa powędrowała do kieszeni tureckiej formacji, a druga do rosyjsko-ukraińskiej drużyny. Trzecim pojedynkiem było francuskie derby, w którym Team EnVyUs zmierzyło się z LDLC. Ku zaskoczeniu publiki EnVyUs, które było faworytem tego spotkania, przegrało mecz, na pierwszej mapie (Inferno) polegli 16:13, a na drugiej (Nuke) przegrali 19:16.

Zmagania w NA zaczęły się od pojedynku compLexity i OpTic, w którym OpTic zaliczyło podwójne zwycięstwo, 16:7 (Inferno) i 16:14 (Train). Następnie naprzeciwko sobie stanęło Splcye i NRG, w tym pojedynku NRG zdominowało Splyce wygrywając obie mapy wynikami 16:5 (Train) i 16:9 (Mirage). Przyszedł czas na trzeci i ostatni pojedynek między Luminosity i Dignitas. Podobnie jak w poprzednim meczu jedna drużyna kompletnie zdominowała oponentów, było to Brazylijskie Lumiosity, które wygrało obie mapy wynikami; 16:9 (Cobblestone) i 16:4 (Overpass).

Wracając na kontynent europejski, mieliśmy okazję obejrzeć pierwsze starcie Polaków z AGO E-sport w tej kolejce ESL Pro League Season 7. W pierwszym pojedynku zmierzyli się oni z Na'Vi, któremu niestety ulegli, przegrywając wynikiem 2-0, 16:9 (Overpass) na pierwszej mapie i 16:12 na drugiej (Mirage). Następnymi w kolejce było ukraińskie Hellrisers i duńskie Heroic, które podzieliło się punktami, obie drużyny wygrały po jednej mapie w meczu, HR 16:4 na mapie Inferno i Heroic 19:15 na mapie Mirage. Ostatnim pojednykiem tego dnia był mecz North kontra LDLC, w którym podobnie jak poprzednio drużyny podzieliły się punktami przy wyniku 1-1, 16:6 dla North na Mirage i 16:11 na Overpass dla LDLC.

W międzyczasie, w Ameryce zawodnicy również przygotowywali się do bitwy. Pierwszym starciem było OpTic kontra Cloud9, bardzo emocjonujący mecz, jednych z dwóch najlepszych formacji ze Stanów Zjednoczonych. Mecz był bardzo wyrównany, co również przełożyło się na wynik spotkania, którym było 1-1. 16:8 na Train dla C9 oraz 16:4 dla OpTic na Mirage. Następnie powinien odbyć się mecz Liquid i SK-Gaming, aczkolwiek zawodnicy brazylijskiej organizacji oddali mecz z nie wiadomych przyczyn, dzięki czemu Liquid zgarnęło 3 punkty. Wynik został odnotowany jako dwukrotne zwycięstwo Liquid wynikiem 16:0. Ostatnim meczem dnia był pojedynek NRG i Rouge, w którym to NRG zdominowało przeciwników i dopisało sobie dwa punkty do tabeli punktów, wygrywając dwukrotnie 16:6 i 16:9.

W czwartek znów mieliśmy przyjemność obejrzeć zmagania AGO E-sport w drugiej kolejce ESL PRO LEAGUE Season 7. Tym razem przyszło im się zmierzyć z Ninjas In Pyjamas, z którym polegli, przegrywając wynikiem 2-0, 16:12 na pierwszej mapie (Train) i 16:10 na drugiej (Cache). Następnie odbył się mecz G2 i Space Soliders, dwóch ostatnio bardzo dobrze prezentujących się drużyn. Tym razem to turecka formacja, Space Soliders pokazała, na co ich stać wygrywając z fancuskim „Super Teamem” 2-0, 16:5 na Cobblestone i 16:14 na Cache. Natomiast to nie był koniec emocji dla fanów frnacuskiej prosceny, albowiem następnym meczem był mecz EnVyUs kontra North w którym doszło do podziału punktów. Po bardzo bliskiej pierwszej mapie 16:14 dla North (Cobblestone) i zdominowanej przez francuzów drugiej 16:5 (Inferno).

W nocy z czwartku na piątek odbywały się Amerykańskie rozgrywki, w których ponownie mogliśmy obejrzeć najlepsze drużyny na kontynencie. Cloud9 przegrało z Team Liquid 2-0 (16:7 i 19:16), również wielkim zaskoczeniem było to, że Team NRG wygrało z SK Gaming 2-0 (16:10 i 16:4). Ostatnim pojedynkiem tej kolejki było starcie OpTic Gaming kontra Rouge, w którym doszło do podziału punktów. Pierwszą mapę wygrało OpTic wynikiem 16:7 (Mirage), a drugą Rouge wynikiem 16:3 (Inferno).

Na koniec kolejki tabela punktowa prezentuje się w ten sposób >>KLIK<<

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.