Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
H1Z1 za darmo
11-03-2018, 19:47 | 336 x przeczytano | ikalinskii

Dnia 8 Marca 2018 roku, Daybreak Game Company, czyli deweloperzy H1Z1, postanowili w jakiś sposób zareagować na uciekającą im społeczność graczy, którzy zamiast ich produkcji wybierają inne, takie jak na przykład wszystkim dobrze znany Fortnite, czyli autorska produkcja studia Epic Games, czy PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, potocznie nazywanym PUBG.


Według statystyk, które opublikowało Valve, poprzez swoją platformę Steam, oraz które możemy obejrzeć pod >>TYM<< linkiem, H1Z1 odnotowywało bardzo spadkową liczbę graczy, którzy, tak jak wcześniej wspomniałem przenosili się na inne produkcje tego samego rodzaju. Na szczęście deweloperzy H1Z1 zdecydowali, że nie będę siedzieć z założonymi rękoma i wezmą sprawę w swoje ręce. Dlatego właśnie H1Z1, które wcześniej kosztowało $4,99, od dnia 8 Marca jest dostępna za darmo na platformie Steam

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.