Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy skład Team Kinguin
11-03-2018, 23:31 | 250 x przeczytano | ikalinskii

Odkąd Wiktor „TaZ'' Wojtas został odsunięty od składu Virtus.Pro, poszukiwał on nowej drużyny i organizacji, która go przyjmie. Jego wybór padł na Team Kinguin, którego zarząd postanowił dać mu wolną rękę odnośnie do tego, z jakimi zawodnikami będzie on grać.


Nie tak dawno temu, Team Kinguin wpisał w swoje szeregi dwóch nowych zawodników. Byli to portugalscy gracze, Ricardo "fox" Pacheco Christopher"MUTiRiS" Fernandes. Zapewne wielu z was zastanawia się co się teraz z nimi stanie, według serwisu hltv.org, portugalscy zawodnicy odejdą z Team Kinguin bez rozegranego, ani jednego turnieju, co zostawiło Pingwiny tylko z trzema graczami. Z oryginalnego składu zostało dwóch graczy, Karol "rallen" Rodowicz i Mikołaj "mouz" Karolewski, to właśnie z tymi zawodnikami chce zagrać Wiktor "TaZ" Wojtas. Na tę chwile Team Kinguin uczestniczy w ESEA MDL, gdzie znajduje się na szarym końcu tabeli, aby dalej uczestniczyć w rozgrywkach potrzebują jeszcze dwóch graczy. Owymi zawodnikami są Jacek "MINISE" Jeziak i Paweł "reatz" Jańczak, na tę chwilę występują oni pod banderą drużyny PRIDE. Według serwisu zajmującego się informacjami odnośnie do transferów na scenie e-sportowej, Flickshot.frKinguin ma ogłosić ostateczny skład pod koniec Marca, a ma on wyglądać tak jak skład reprezentujący organizację podczas ESEA MDL.

Skład Team Kinguin według Flickshot.fr ma prezentować się następująco:

-Karol "rallen" Rodowicz
-Mikołaj "mouz" Karolewski
-Wiktor "TaZ" Wojtas
-Jacek "MINISE" Jeziak
-Paweł "reatz" Jańczak


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.