Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Faceit Pro League powraca do Ameryki Północnej
12-03-2018, 00:32 | 284 x przeczytano | ikalinskii

Poprzednio Faceit Pro League weszło na scenę Ameryki Północnej między końcem 2015 roku, a początkiem 2016 roku, gdzie niestety bardzo szybko straciło na popularności przez ESEA Rank S. Natomiast teraz, po ponad dwóch latach przerwy wraca i to we wielkim stylu.


Razem z głównym FPL'em wraca także FPL-C ("C" jest skrótem od słowa Challenger). Razem z tymi dwoma hub'ami Faceit stworzył także 3 inne, każdy odpowiadający odpowiedniemu regionowi w Ameryce Północnej, która dzieli się na West, East i Central (Czyli Zachodni, Wschodni i Centralny). Każdy z regionów jest administrowany przez inną, zewnętrzną firmę. Dla hub'a zachodniego jest to Dust2.us, dla wschodniego jest to Mythic, a dla środkowego (lub jak kto woli centralnego) PreGame. Na stronach tych firm/organizacji gracze mogą dowiedzieć się w jaki sposób zakwalifikować się do NA FPL


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.