Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Fortnite na urządzenia mobilne
12-03-2018, 12:20 | 516 x przeczytano | ReZus

Tak jak Epic Games zapowiadało na swojej stronie internetowej, tak od dzisiaj można już grać w Fortnite na urządzeniach mobilnych! Wersja mobilna nie ma się różnić od znanych już nam wersji. Ma być także możliwość rozgrywki cross-platformowej między graczami na PC, konsolach i również na urządzeniach mobilnych.


Osoby posiadające iPhone'y mogą grać już od dzisiaj, natomiast użytkownicy Androidów będą musieli poczekać kolejnych parę miesięcy.

Minimalne wymagania dla Fortnite’a spełniają takie urządzenia jak:

  • iPhone 6S/SE
  • iPad Mini 4
  • iPad Pro
  • iPad Air 2
  • iPad 2017

Niestety starszy sprzęt nie będzie kompatybilny. Niezbędne są także system iOS 11 oraz stabilne połączenie internetowe.


Powiązane wieści:
 


 
12-03-2018, 23:50 | L3ON | Komentarzy w sumie: 5
Dziś, czyli w poniedziałek rozpoczyna się zapisywanie do bety. Nie można jeszcze w to grać na iPhone'ach :P


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.