Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Xizt nowym graczem Fnatic?
12-03-2018, 12:56 | 285 x przeczytano | ikalinskii

Najnowsze informacje ze serwisu zajmującego się śledzeniem transferów oraz potwierdzającym plotki, Flickshot.fr, którego informacje zazwyczaj są pewne i sprawdzają się w niedużym odstępie czasu, informuje nas o tym, że Xizt, były gracz Ninjas in Pyjamas ma dołączyć do organizacji Fnatic na miejsce Maikil'a "Golden'a" Selim'a. 


Tego typu informacja jest dużym zaskoczeniem dla całej społeczności ze względu na to, że Fnatic dodało ostatnio do swojej, długiej listy sukcesów kolejny, czyli oczywiście IEM Katowice 2018, podczas którego pokonali we wielkim finale FaZe Clan wynikiem 2-3. Natomiast jak informuje serwis flickshot.frMaikil "GoldenSelim, który jest powadzącym grę w drużynie Fnatic ma zostać zamieniony przez Richarda"XiztLandströma. On natomiast został zamieniony w drużynie NiP, na jego miejsce wszedł gracz GODSENT (Wcześniej również Fnatic), Dennis "dennisEdman
Richard "Xizt" Landström nie będzie po raz pierwszy występować w żółtych barwach organizacji. Albowiem jego przygoda z Fnatic zaczęła się już w 2010 roku, kiedy grał on własnie pod ich banderą. We FnaticXizt grał przez dwa lata. Na swojej liście sukcesów, osiągniętych podczas gry w organizacji może on przypisać sobie wygranie takich eventów jak:

  • IEM V European Championship Finals
  • DreamHack Winter 2011 
  • Copenhagen Games 2012

Czy waszym zdaniem jest taka możliwość, że Fnatic zmieni swojego zawodnika, po tak dużym sukcesie?


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.