Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Allu powraca do ENCE
12-03-2018, 13:21 | 305 x przeczytano | ikalinskii

Aleksi "alluJalli podpisał właśnie dwuletni kontrakt z ENCE. Powrócił do Fińskiej organizacji, którą opuścił po siedmiu miesiącach, aby grać w takich drużynach jak FaZe i OpTic Gaming. Po pierwszej, nieudanej próbie gry we Fińskiej organizacji postanowił przejść do międzynarodowych formacji, gdzie sprawował się bardzo dobrze. Natomiast jak z resztą sam mówi w oświadczeniu „Budowa drużyny z najbardziej utalentowanych zawodników w Finlandii od zawsze było i będzie moim celem."


Razem z powrotem zawodnika ENCE ogłosiło również swojego nowego partnera strategicznego, którym jest Lahden Pelicans, czyli Fińską drużyna hokejowa. 

 

ENCE returns to Counter-Strike: Global Offensive!

Alongside our strategic partnership with Pelicans, we are thrilled to announce our return to CSGO with Aleksi “allu” Jalli, who signed a two-year contract with ENCE.

Read more here: https://t.co/IxvwbInUGr#EZ4ENCE #esportsfi pic.twitter.com/e8uCdxOJbP

— ENCE (@ENCEesports) 12 marca 2018 

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.