Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Fortnite także na Xbox One
12-03-2018, 23:21 | 468 x przeczytano | L3ON

Już wkrótce będziemy mogli się cieszyć grą Fortnite także na platformie Xbox One. Epic Games zapowiada swoją współpracę z firmą Microsoft oraz informuje, iż produkcja będzie międzyplatformowa.


Fortnite to gra, którą obecnie możemy spotkać na platformach takich jak PlayStation 4, PC i Mac oraz niebawem na urządzeniach mobilnych z system iOS, a także (niebawem) Android.

Twórcy tytułu nie poprzestają na tym, już teraz jest możliwa gra międzyplatformowa, jednak do tego wszystko zostaje dodana również konsola firmy Microsoft. Zespół Fortnite przyznaje również, iż chcą, aby ich produkcja z kolejnymi aktualizacjami oraz dodanymi platformami umożliwiających rozgrywkę docierała do coraz to większej liczby graczy, oraz aby bariery międzyplatformowe nie stanowiły problemu dla społeczności.

Gra na Xbox One oczywiście będzie obsługiwać funkcję rozgrywki, postępów czy zakupów między platformami. Będzie to również możliwe nawet z urządzeniami mobilnymi, o których pisaliśmy na początku.

 

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.