Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wkrótce kolejne nowości w Fortnite
13-03-2018, 08:58 | 467 x przeczytano | Macius_

Już niedługo w grze Fortnite w trybie Battle Royale pojawią się nowe typy broni. Wraz z poprzednią aktualizacją do plików gry dodano ikony C4, granatu gazowego oraz wyrzutni jajek. Najciekawszą z tych broni z pewnością jest wyrzutnia jajek, której działanie na ten moment trudno określić. Będzie ona tego samego typu co wyrzutnia granatów, ale jakie role ma pełnić, tego dowiemy się wraz z oficjalnym wyjściem aktualizacji. 


Bardzo cieszyć może fakt, że co i rusz w trybie Battle Royale dodawane są nowości. Jeszcze nie dawno twórcy zapowiadali, że do gry dodany zostanie JetPack, jednakże date dodania przesunięto. Mimo to fani gry Fortnite nie mają na co narzekać, gdyż twórcy cały czas wprowadzają nowe rzeczy.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.