Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Microsoft z najnowszą ofertą Games with Gold
22-04-2018, 22:18 | 316 x przeczytano | Macius_

Poznaliśmy właśnie nową ofertę od firmy Microsoft. Wszystkie osoby, które posiadają abonament Games with Gold na platfmormach Xbox, otrzymają w maju szanse na przetestowanie wyśmienitych tytułów. Najbardziej znaną z udostępnionych gier jest niewątpliwie gra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, wydana w 2015 roku skradanka. 


Oprócz świetnej przygodówki z aspektem skradania, w ofercie Games with Gold mamy do wyboru także trzy inne gry na platformę Xbox 360 oraz Xbox One. Każda gra ma swój własny termin, w którym będzie możliwa do przetestowania.

Xbox 360 oraz Xbox One:

  • Sega Vintage Collecion: Streets of Rage – od 1 do 15 maja
  • Vanquish – od 16 do 31 maja

Xbox One:

  • Super Mega Baseball 2 – gra dostępny przez cały maj
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – od 16 do 15 czerwca

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.