Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
PlayerUnknown’s Battlegorunds z wielkim turniejem
24-04-2018, 21:26 | 371 x przeczytano | Macius_

Twórcy PlayerUnknown’s Battlegorunds swoją decyzją na pewno zaskoczyli wiele osób. W dniach między 25 a 29 lipca zostanie rozegrany turniej PUBG Global Invitational 2018. Niby nic niezwykłego gdyby fakt, że pula nagród w turnieju sięga aż dwóch milionów dolarów! Co za tym idzie, jest to prawie dwa razy większa pula, niż w nadchodzącym Majorze CS:GO.


Turniej zostanie rozegrany w Berlinie i uczestniczyć w nim będzie dwadzieścia drużyn z całego świata. Drużyny te zostaną wyłonione poprzez regionalne kwalifikacje. Kolejną ciekawą rzeczą jest fakt, że na turnieju wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców, a nie jeden. Otóż zostaną rozegrane zmagania w dwóch trybach:

  • trybie pierwszoosobowym
  • trybie trzecioosobowym

Cały turniej zapowiada się bardzo ciekawie, także nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać końcówki lipca.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.