Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
LEGO DC Super-Złoczyńcy już w sprzedaży
08-01-2019, 22:26 | 1846 x przeczytano | SoCuteLoli

Warner Bros. Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić, że premierę ma drugi z dodatków Aquaman Pakiet Filmowy do gry LEGO DC Super-Złoczyńcy, dostępnej w polskiej wersji językowej (dubbing) na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Obydwa dodatki są powiązane z filmem Aquaman, który można obejrzeć w polskich kinach.


Informacja prasowa:

Dla posiadaczy Przepustki Sezonowej, obie części dodatku Aquaman Pakiet Filmowy są dostępne do ściągnięcia już teraz. Przepustka Sezonowa, która dodaje 6 dodatków z planszami i 4 dodatki z postaciami, jest dodawana do Edycji Deluxe LEGO DC Super-Złoczyńcy, dostępnej do zakupu w sieci sklepów Media Markt. Gracze, którzy nie posiadają Przepustki Sezonowej, mogą zakupić obydwa dodatki Aquaman oddzielnie.

Napakowane akcją dodatki Aquaman Pakiet Filmowy oferują graczom kontrolę nad legendarną parą DC, Aquamanem i Merą, w podwodnym królestwie Atlantydy. To oni muszą poprowadzić swój lud przeciwko bratu Aquamana, Ormowi, który pragnie połączyć siedem królestw i ruszyć na podbój świata na powierzchni. Dodatki rozszerzają ogromny wybór 150 ikonicznych postaci z uniwersum DC. Pierwszy z nich dodał grywalne postacie: Aquaman (Gladiator), Black Manta (w stroju z filmu), Mera, Orm (Gladiator), Król Nereus i Królowa Atlanna. Drugi z dodatków oferuje kolejne grywalne postacie: Aquaman (w stroju z filmu), Vulko, Trench Creature, Murk, Brine King i Orm (w stroju z filmu).

W LEGO® DC Super-Złoczyńcy Liga Sprawiedliwości zniknęła, zostawiając ochronę Ziemi w rękach nowej, dziwnej grupy bohaterów z równoległego wszechświata, Syndykatu Sprawiedliwości. Słynni superzłoczyńcy DC z Legionu Zagłady odkryli jednak, że najnowsi ziemscy herosi są nie do końca tymi, za kogo się podają... Teraz ta drużyna wyrzutków z w pełni edytowalną postacią gracza u steru musi połączyć siły, aby odkryć i pokrzyżować mroczne plany obcych.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć pod adresem chaos-is-coming.wbgames.com oraz śledząc oficjalne konta LEGO® DC Super-Złoczyńcy w mediach społecznościowych: na Facebooku i YouTube oraz @LEGODCGAME na Instagramie i Twitterze.

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA 

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii, Nintendo Switch na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, PlayWay SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM,  Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider,  Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl


 


 
08-01-2019, 23:21 | SoCuteLoli | Komentarzy w sumie: 1
No nie powiem - od dłuższego czasu znaczek LEGO przy grze jest zwiastunem cieszącej japę rozgrywki. Zdziwiłbym się, gdyby passa ta miała zostać przerwana przez dodatek, więc można się spodziewać kolejnych godzin przyjemnego giercowania, które po prawdzie nie rozszerzają mechaniki, ale za to zapewniają kolejny zastrzyk uciech w świecie nie do końca żółtych ludzików.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.