Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kwalifikacje do Games Clash Masters na Meet Point
15-04-2019, 23:21 | 1116 x przeczytano | witer

Fot. Games Clash Masters / Kamil NowakowskiPierwszy turniej kwalifikacyjny do Games Clash Masters zostanie rozegrany w trakcie Meet Pointu na PGE Narodowym! Polskie drużyny CS:GO zmierzą się od 24 do 26 maja w trakcie festiwalu gier, esportu i fantastyki Meet Point na PGE Narodowym. Scena turniejowa stanie w strefie gamingu i będzie jedną z głównych atrakcji wydarzenia.


Turniej wyłoni reprezentację Polski w CS:GO. Kwalifikacje będą miały charakter narodowy i weźmie w nich udział osiem drużyn. Pierwsze 5 zostanie zaproszone przez organizatorów. Do nich dołączą 3 zespoły wyłonione w eliminacjach online, które będą otwarte dla wszystkich chętnych graczy. Turniej zostanie rozegrany w formacie GSL. W piątek zmagania będą odbywały się na dwóch scenach jednocześnie - jeden mecz zostanie rozegrany na scenie Games Clash Masters, a drugi na scenie Actiny, która jest partnerem technologicznym wydarzenia. Zwycięzca trzydniowych zmagań dostanie zaproszenie do finałów Games Clash Masters w Gdyni. Tam, jako reprezentant Polski, zmierzy się o 100.000$ w trakcie widowiskowego turnieju. W gdyńskim finale ostatecznie weźmie udział 6 zaproszonych drużyn oraz 2 wyłonione w polskich i międzynarodowych eliminacjach.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.