Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Valorant: Lothar i znani gracze CS-GO zbanowani
17-04-2020, 10:00 | 1611 x przeczytano | Farciarz

Ostatnio można było usłyszeć o fatalnym systemie Anti-Cheat Riot oraz o narastającej liczbie graczy, którzy używają nielegalnych oprogramowań jednocześnie chwaląc się tym w internecie. Wygląda na to, że jest to dopiero czubek góry lodowej problemów z systemem Riot.


Na przeróżnych forach można zauważyć skargi graczy o masowych, niesłusznych banach, które okazują się jedynie błędem spowodowanym systemem Anti-Cheat. Błąd ten nie zezwala danym graczom na wejście do gry. Jak czytamy:

"Program Vanguard Anti-Cheat nie zakończył procesu instalacji. Uruchom komputer ponownie, aby go dokończyć. Problem Vanguard Anti-Cheat chroni przed oszustami i jest wymagany do gry"

W gronie osób, które borykają się z tym błędem znajduję się między innymi znany wszystkim Lothar.

System Anti-Cheat cały czas zaskakuje nas czymś nowym, miejmy nadzieje, że Riot wie co robi i niebawem ujrzymy ich nowy tytuł w prawidłowej formie.

 

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.