Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
BattlefieldV: koniec gry od DICE
28-04-2020, 15:25 | 2098 x przeczytano | Farciarz

Koniec Battlefielda V. Ostatnio doszły do nas nieciekawe wieści od deweloperów z DICE, iż ich najnowsza odsłona Battlefielda nie będzie już dalej rozwijana, a sama gra nie będzie otrzymywać już żadnych większych updatów w formie nowych operacji czy też map.


Mimo wszelkich starań deweloperów nie uzyskali oni oczekiwanych wyników, jak i większego zainteresowania ich produkcją. Jak sami twierdzą wolą skupić się na nowych tytułach a ten zostawić za sobą. Nie oznacza to jednak, że Battlefield V zostanie kompletnie zapomniany przez swoich twórców. BFV będzie otrzymywał małe updaty jednakże nic pozatym. Można więc uznać, że najnowsze dzieło DICE odchodzi w zapomnienie, ale fani tejże odsłony mogą dalej cieszyć się rozgrywką jednakże bez większych nadziei na dodanie nowych operacji czy też map.


 


 
02-12-2020, 16:05 | porgphil | Komentarzy w sumie: 295


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.