Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Royal Crown: nowy battle royal w postaci moby ?
11-05-2020, 13:01 | 1974 x przeczytano | Farciarz

Royal Crown, gra typu Battle Royal wydana przez mało znane studio Meerkat Games. Gra swoją premierę miała 29 kwietnia 2020, czyli stosunkowo niedawno, a już można usłyszeć różne opinie na jej temat, ale głównie te dobre.


Royal Crown jak najbardziej przypadł do gustu dużej części graczy zwłaszcza tym kochającym klimaty moby oraz anime. Mimo iż otwieranie skrzynek w grach typu Battle Royal jest nam już bardzo dobrze znane, to Royal Crown daje nam wiele różnych możliwości, z którymi nie mogliśmy się zwykle spotkać w gra typu Battle Royal takich jak, wybieranie klasy, zbieranie surowców w celu zrobienia sobie różnych przedmiotów, które oczywiście pomogą nam wygrać. Jak na razie gra prezentuję się bardzo dobrze oraz zbiera coraz więcej pozytywnych opinii, jak i nowych graczy co będzie dalej, czas pokaże, ale ja napewno mogę was zachęcić do zagrania w ten tytuł i sprawdzenia się w tym nowym świecie.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.