Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
The Elder Scrolls Online: Greymoor
18-05-2020, 15:29 | 2235 x przeczytano | Farciarz

Greymoor nowy dodatek jak i nowa opowieść, którą ujrzymy już w lutym od premiery pakietu dodatkowych lochów Harrowstorm, będzie kontynuowana w kolejnym rozdziale – The Elder Scrolls Online: Greymoor. Trafi on na PC/Mac 18 maja, a na konsole PlayStation 4 i Xbox One 2 czerwca.


W Mrocznym sercu Skyrim przyjdzie nam zetknąć się z zupełnie nową całoroczną przygodą, która rozpocznie się wraz z premierą nadchodzącego pakietu dodatkowych lochów Harrowstorm i będzie kontynuowana w rozdziale Greymoor oraz kolejnych aktualizacjach. Na tę opowieść złożą się te nadchodzące dodatki:

- Pakiet dodatkowych lochów Harrowstorm

- Rozdział Greymoor

- Nieogłoszony jeszcze pakiet lochów w 3 kwartale

- Nieogłoszona jeszcze strefa fabularna w 4 kwartale

Nowy dodatek do TES Online wygląda bardzo obiecująco i jak widzimy, Bethesda przyszykowała dla nas kolejny ciekawy dodatek, który wciągnie nas ponownie do tej fantastycznej krainy, jakim jest Skyrim.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.