Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy Sezon Call Of Duty:Warzone przesunięty
03-06-2020, 13:16 | 883 x przeczytano | Farciarz

Nowy sezon w Call Of Duty:Warzone, został przesunięty, z powodu aktualnej sytuacji w Stanach Zjednoczonych gdzie już od kilku dni możemy być świadkami masowych protestów przeciwko brutalności policji. Activision informuję nas, co będzie dalej.


Już na oficjalnym koncie Call Of Duty na Twitterze pojawił się komunikat, który informuję nas dlaczego, twórcy podjęli taką a, nie inną decyzję w związku z opóźnieniem kolejnego sezonu.

– Chociaż wszyscy nie możemy się doczekać grania w nowe sezony Modern Warfare, Warzone i Call of Duty: Mobile, to teraz nie jest na to odpowiedni czas. Przenosimy premiery czwartego sezonu Modern Warfare 4 i siódmego sezonu Call of Duty: Mobile na późniejsze terminy. W tej chwili nadszedł czas, aby osoby wypowiadające się w sprawie równości, sprawiedliwości i zmian zostały zauważone i usłyszane. Wspieramy Cię – 

Jak widać, deweloperzy z Activision solidaryzują się z wydarzeniami, które mają miejsce w Stanach Zjednoczonych i uznali, że teraz nie jest odpowiedni moment na rozpoczęcie nowego sezonu jak, i dodanie nowych zawartości do gry. Nie jest to pierwszy przypadek gdzie, deweloperzy różnych firm przesuwają swoje premiery lub aktualizacje przez zaistniałą sytuację.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.