Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
OPTIMUS i MSI na Pyrkonie - mnóstwo fantastycznych atrakcji
16-05-2018, 11:10 | 2909 x przeczytano | ARTUT

OPTIMUS, legendarna marka, tworząca wysokiej klasy komputery, zaprasza wszystkich na Pyrkon – największy w Polsce konwent dla miłośników fantastyki i popkultury. OPTIMUS wraz z firmą MSI, wiodącym na świecie producentem gamingowego sprzętu komputerowego, przygotowali wyjątkowe stoisko dla fanów gier, e-sportu i nowoczesnych technologii. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, konkursy z cennymi nagrodami i spotkania ze znanymi, polskimi Youtuberami.


Informacja prasowa:

Najnowszy sprzęt i gry

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas trwającej trzy dni imprezy, obie marki zaprezentują swoje najciekawsze produkty dla graczy. W strefie Free2Play odwiedzający będą mogli przetestować komputery OPTIMUS Powered by MSI z serii E-Sport i E-sport Extreme, które stworzono z myślą o profesjonalnych rozgrywkach. Wyposażono je m.in. procesory Intel, pamięci RAM od Ballistix oraz karty graficzne GeForce i płyty główne marki MSI. Podczas targów zaprezentowana zostanie gra Ancestor Legacy autorstwa polskich deweloperów ze studia Destructive Creations. Obecni na stoisku OPTIMUS i MSI twórcy gry odpowiedzą na wszelkie pytania związane z najnowszą produkcją. Dla osób lubiących rywalizację, zorganizowane zostaną turnieje w Ancestor Legacy, a także w Hearthstone, Gwinta, Street Fighter i League of Legends. Dodatkowo, przygotowano liczne konkursy, w których uczestnicy będą mieli okazję popisać się wiedzą w różnych kategoriach, aby zgarnąć gadżety i sprzęt obu producentów.

 

Goście i ich niesamowite projekty

W strefie OPTIMUS i MSI nie zabraknie interesujących gości. Stoisko odwiedzi Staszek „Tips” Wiertelak, znany z ekstremalnych modyfikacji komputerów. Tips zaprezentuje jeden ze swoich najambitniejszych projektów – komputer w motywie Optimusa Prime’a. Do budowy tej konstrukcji wykorzystano m.in. kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080, płytę główną MSI X299 i procesor Intel Core i7-7740X. Swoją obecnością wydarzenie uświetni również jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich YouTuberów – Patryk „ROJO” Rojewski. Podczas specjalnego panelu dyskusyjnego opowie o swojej twórczości i odpowie na pytania zgromadzonych. Fani ROJA będą mogli zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

 

Przydatne odnośniki:

– Profil OPTIMUS na Facebook: https://www.facebook.com/komputeryOptimus/

– Profil MSI na Facebook: https://www.facebook.com/MSIPoland/

– Strona Festiwalu Fantastyki Pyrkon: https://pyrkon.pl/

 

O OPTIMUS:

OPTIMUS to legendarna polska marka należąca do Grupy Kapitałowej AB, największego dystrybutora IT, RTV/AGD oraz elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. OPTIMUS to producent komputerów i serwerów oraz dostawca i integrator usług informatycznych. Misją firmy jest utworzenie, prowadzenie i ciągłe doskonalenie ogólnopolskiej sieci Partnerów, zdolnych do dostarczania produktów i usług IT zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Partnerzy zajmują się sprzedażą rozwiązań opartych na wszystkich markach z oferty AB. http://optimus.pl/

 

O MSI:

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w grach i e-Sporcie. Jesteśmy wierni swoim zasadom związanym z przygotowywaniem przełomowych projektów, dążeniu do doskonałości i opracowywaniu innowacji technologicznych. Dzięki temu, że ciągle podnosimy technologiczną poprzeczkę, udało się nam być wielokrotnie prekursorem ustalającym nowe przemysłowe standardy. Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach proszę odwiedzić naszą stronę www.msi.com.

 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.