Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dywizjon 303: Bitwa o Anglię od PlayWay
30-05-2018, 20:28 | 2599 x przeczytano | ARTUT

Przedstawiamy Wam  polską grę 303 Squadron: Battle of Britain, która 24 maja miała premierę na Steam Early Access. Dywizjon 303: Bitwa o Anglię ma na celu ukazanie życia personelu lotnictwa II wojny światowej - nie tylko pilota biorącego udział w lotniczej walce, ale także mechanika od załogi naziemnej naprawiającej samoloty myśliwskie.


Informacja prasowa:

Gra oparta jest na wydarzeniach historycznych, skupiając się na prawdziwych doświadczeniach 303. Członków Eskadry podczas pamiętnych dni bitwy o Anglię. To nie tylko gra komputerowa - to także hołd złożony pilotom i personelowi technicznemu tamtej epoki.

Nr 303 Polski Dywizjon Myśliwski był jednostką utworzoną w Wielkiej Brytanii w lipcu 1940 r. Przez polskich pilotów. Walczył wraz z innymi jednostkami RAF w bitwie o Anglię. Umiejętność, wojowniczość i niezwykłe manewry były cechami 303 Sqdn. to jedna z najbardziej godnych uwagi jednostek lotniczych w RAF. To był atut przeciwko falom myśliwców i bombowców, które miały osłabić Anglię na nadchodzącą inwazję.

Teraz możesz dowiedzieć się o tych bohaterach. I zostań jednym z nich.

Funkcje gry

  • lotnicza walka BoB w misjach na podstawie rzeczywistych potyczek z dnia na dzień udokumentowanych w kalendarzu bitwy
  • naprawy i konserwacja samolotów myśliwskich w celu poprawy wartości lotniczej śmigłowca Hawker Hurricanes
  • Baza powietrzna Northolt z interaktywnym środowiskiem dla bardziej realistycznego doświadczenia BoB i odkrywania historii
  • wydarzenia historyczne, aby odkryć i odtworzyć, aby oddać hołd bohaterom, zarówno pilotom, jak i personelowi

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.