Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Egzorcysta od Bartosza Walaszka w Showmax
26-10-2017, 20:04 | 1254 x przeczytano | ARTUT

Bartosz Walaszek czyli autor kultowych kreskówek m.in. Kapitan Bomba i Blok Ekipa stworzył nowy serial. Egzorcysta pojawi się już 1 listopada 2017 w Showmax i na początek ma składać się z 13 odcinków. Na start dostępne będą 3 części, a kolejne będą miały premierę co czwartek. O to co pisze o filmie autor: Czy kiedykolwiek wydawało Ci się, że szatan pije browarki z kolegami na Twoim strychu? Nie dygaj, Egzorcysta wykurzy szatańskie nasienie z Twego domu, a jak będzie trzeba to i mały remoncik machnie, wszystko bez fakturki za dwieście, bo inaczej mu się nie opłaca.
Informacja prasowa:

Egzorcysta to animowany horror pełen humorystycznych momentów, charakterystycznych dla twórczości Bartosza Walaszka. Tytułowy egzorcysta to człowiek walczący z demonami. Nie zawsze mu się udaje, ale szczęście z reguły trzyma jego stronę. Jak to w horrorach  – jest strasznie zabawnie, a znając dotychczasowe produkcje SPInki Film Studio, również w tym wypadku zostaniemy opętani humorem.

Głównym bohaterem produkcji jest Bogdan Boner, człowiek, do którego dzwoni się w ostateczności. Nie ma wykształcenia w walce z siłami nieczystymi. Jest samoukiem. Na co dzień zajmuje się drobnymi pracami budowlano-remontowymi, ale w ramach samozwańczego powołania staje do walki z demonami, wampirami, zjawami i duchami. Ogłasza się w lokalnej prasie.

Główny rywal Bonera to ksiądz Natan. Duchowny ukończył studia inżynierskie na KUL-u i jest licencjonowanym inżynierem egzorcystą. Bonerowi przyjdzie zmierzyć się również z samym Belzebubem, któremu nie podoba  się działalność samozwańczego egzorcysty. Wyznacza on za jego głowę nagrodę i wynajmuje zabójców, mających go zlikwidować.

Pierwszy odcinek serii zatytułowany jest Spadek. Opowiada o pewnym magazynierze, który w piątkowy wieczór dowiaduje się, że w ramach spadku po wujku odziedziczył dom.  Po serii nieoczekiwanych zdarzeń dochodzi do wniosku, że miejsce może być przeklęte. Postanawia skontaktować się z Bonerem.

 

Źródło: naekranie.pl


 


 
26-10-2017, 20:27 | Czarny | Komentarzy w sumie: 6
Zapowiada się bardzo fajnie :D


 
26-10-2017, 20:19 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Jezuuuu! Zajebiście. Uwielbiam filmy Walaszka i bardzo żałuję, że stracił prawa licencyjne do Kapitana Bomby :(


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...