Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Creative wprowadza Super X-Fi na światowe rynki
08-01-2019, 22:07 | 1355 x przeczytano | ARTUT

Firma Creative Technology ogłosiła na targach CES 2019 wprowadzenie na całym świecie technologii holografii dźwięku w słuchawkach Super X-Fi, która zmieni nasze wrażenia odbioru dźwięku na słuchawkach. Więcej na ten temat w informacji prasowej zamieszczonej poniżej.


Informacja prasowa:

Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową wielogłośnikowego systemu surround w słuchawkach i personalizuje go, skanując głowę i uszy użytkownika, dzięki czemu możliwe jest indywidualne dopasowanie dźwięku do naszych preferencji.

Zapowiedziany w zeszłym roku w formie prototypu, Super X-Fi otrzymał nagrodę "Best of CES 2018" od AVS Forum, a wielu ekspertów w dziedzinie dźwięku, recenzentów i użytkowników zachwycało się niespotykanym poziomem realizmu w słuchawkach stworzonego przez Super X-Fi. Od tego czasu wydano pierwszy, komercyjny produkt, SXFI AMP - który oferuje technologię holografii słuchawkowej i wzmacniacz słuchawkowy klasy premium w obudowie nie większej niż palec. SXFI AMP docenią osoby, które wolą używać własnych słuchawek, ale także chcą cieszyć się jakością Super X-Fi.

Jest to najnowszy dodatek do gamy produktów - serii Creative SXFI AIR, pierwszych na świecie słuchawek z układem Super X-Fi UltraDSP. SXFI AIR to słuchawki Bluetooth i USB z Super X-Fi i innymi innowacyjnymi funkcjami. SXFI AIR C to słuchawki USB z Super X-Fi przeznaczone dla graczy. Warto dodać, że współpracują z urządzeniami wyposażonymi w systemy Android i iOS. Możliwe jest także korzystanie z nich na platformach takich jak PS4, Nintendo Switch, Mac i PC.

„Super X-Fi to najnowsze dzieło Creative'a, które zapewnia najwyższą jakość dźwięku. Uważam to za rewolucję w dziedzinie audio. Dzięki słuchawkom z technologią Super X-Fi można teraz oglądać filmy tak, jak w kinie, słuchać muzyki jak podczas koncertu na żywo i grać w gry, czując się jakbyśmy byli w ich „wnętrzu”.” - powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative Technology.

Przejawem przełomowej technologii Super X-Fi w jej formie produktowej jest zainteresowanie mediów z całego świata. Setki dziennikarzy, recenzentów i wpływowych osób zapisało się na sesje demo, które odbędą się w CES 2019 w Venetian w Las Vegas. W ciągu ostatniego roku kilku partnerów branżowych wyraziło zainteresowanie Super X-Fi. Podczas tego wydarzenia Creative skontaktuje się z innymi potencjalnymi partnerami w celu zbadania możliwości współpracy.

Poza serią SXFI AMP i SXFI AIR, firma Creative zaprezentuje również inne innowacje Super X-Fi, które będą dostępne w przyszłości.

Creative zaprezentuje także inne rozwiązania audio podczas CES, takie jak:

- Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster AE-9,

- Outlier Air, pierwszy zestaw słuchawkowy True Wireless od Creative o długiej żywotności baterii

- Sound BlasterX G6, karta dźwiękowa USB zapewniająca najwyższą jakość dźwięku w grach

 

Prezentacja produktów Creaative podczas CES 2019 odbędzie się w Venetian. Warto odwiedzić sale konferencyjne 2701-2703 od 8 do 11 stycznia 2019.

O firmie Creative

Creative jest światowym liderem w zakresie produktów do rozrywki cyfrowej. Znany ze swoich kart dźwiękowych Sound Blaster® i wprowadzania rewolucyjnych rozwiązań technologii multimedialnej firma Creative obecnie rozwija dziedzinę cyfrowej rozrywki dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom audio. Bezprzewodowe głośniki premium, bezprzewodowe słuchawki i zaawansowane wzmacniacze dla melomanów oraz cyfrowe konwertery audio. Dzisiaj firma Creative ponownie rozwija markę Sound Blaster, której baza użytkowników przekracza 400 milionów. Jej przełomowe produkty Sound Blaster Roar i Sound Blaster X7 przyczyniają się do stworzenia nowej generacji sieci mobilnych, łącząc światy komputerów, smartfonów, i tabletów. Własne technologie firmy Creative, innowacyjny sprzęt, aplikacje i usługi wykorzystują Internet, umożliwiając konsumentom korzystanie z wysokiej jakości rozrywki cyfrowej - zawsze i wszędzie.

# # #

Niniejsze ogłoszenie dotyczy produktów na całym świecie. Dostępność może ulec zmianie bez powiadomienia i może się różnić w dowolnym miejscu na świecie zgodnie z lokalnymi czynnikami i wymaganiami. Creative, logo Creative, Super X-Fi, X-Fi, Sonic Carrier i Sound Blaster są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Creative Technology Ltd w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki handlowe są własnością ich właściciel


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...