Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nemezis - edycja limitowana
04-01-2011, 21:51 | 3485 x przeczytano | Narmo
Gramel ogłasza oficjalnie, co wejdzie w skład Limitowanej Edycji Nemezis! Dodatkowo można również podziwiać już okładkę settingu. Chcesz wiedzieć więcej?


Nemezis

Nemezis


Edycja limitowana zawierać będzie:

 1. Numerowany podręcznik. 208 stron, full color, kreda. Oprawa miękka, ale w przedsprzedaży będziemy mieli podręczniki z twardą oprawą.
 2. W przedsprzedaży będzie też wersja pdf dodawana do zamówienia.
 3. Dwa plakaty z dwoma bardzo ważnymi personami ze świata Nemezis. I nie będzie to znana z okładki SWEPl psioniczka!
 4. Płyta ze specjalną muzyką przygotowaną przez Błażeja Błarz Grygiela,
 5. Do przedpremierowych zamówień – fuksy Savage Worlds gratis!
 6. Materiały dodatkowe w pdf:
 • Dodatkowe planety i miejsca z galaktyki (eksluzywne 16 stron tylko w edycji limitowanej + 5  planet, które będą później na stronie – dostajecie je przedpremierowo),
 • dodatkowe artefaktyczne Ciało (cyborg),
 • alternatywne zasady do walk w kosmosie,
 • plaskacze,
 • karty statków i karty potworów (w ramach pomocy dla graczy i mistrzów gry).

A wszystko to w przedsprzedaży za tylko 85 złotych, dla posiadaczy limitki SWEPla – 79 PLN. Przedsprzedaż będzie już niedługo, w styczniu, podręcznik pod koniec lutego.


Powiązane wieści:
 


 
04-01-2011, 22:01 | Narmo | Komentarzy w sumie: 382
Mnie się już podoba okładka ;]


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.