Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Copernicon - podsumowanie
22-08-2015, 09:10 | 4881 x przeczytano | Xweet
Copernicon 2015 to już szósta edycja organizowanego przez stowarzyszenie Thorn toruńskiego Festiwalu miłośników gier, fantastyki, literatury i popkultury. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 września.

Głównymi budynkami wydarzenia będą uniwersyteckie Collegium Minus i Collegium Maius oraz Centrum Sztuki Współczesnej. Dodatkowo, tak jak w zeszłym roku, program będzie odbywał się także w Młodzieżowym Domu Kultury. Wszystkie budynki na terenie których odbywać będzie się konwent umiejscowione są dookoła pięknej malowniczej toruńskiej starówki.Wszyscy uczestnicy Coperniconu wykupujący wejściówki kilkudniowe mają zagwarantowany nocleg w jednej ze specjalnie przygotowanych sal wspólnych. Dodatkowo dla bardziej wymagających toruńska starówka oferuje szeroką gamę hoteli i hosteli.

Festiwal zapewnia setki godzin programu podanego uczestnikom w najróżniejszych formach, takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy, turnieje, konkursy, spotkania ze znanymi osobistościami ze świata literatury, popkultury czy gamedev’u.

Organizatorzy jak co roku przygotowali kilkanaście różnorodnych bloków programowych, takich jak blok Literacki, RPG, LARP, konkursowy i wiele innych. W przygotowaniu są również tematyczne salki dla miłośników konkretnych zagadnień czy uniwersów.

Mówiąc o programie nie można zapomnieć o tegorocznej nowości: W tym samym terminie co Copernicon w Toruniu odbędzie się również Zlot Miłośników Gwiezdnych Wojen Star Force. Obie imprezy ściśle współpracują zarówno jeśli chodzi o program jak i lokalizację. Star Force odbywał się będzie w Centrum Sztuki Współczesnej. W budynku tym uczestnicy Coperniconu znajdą, tak jak w ubiegłym roku, Fantastyczne Targi Popkultury skupiające wystawców z całej Polski oferujących uczestnikom szeroki wybór koszulek, książek, komiksów i gadżetów.

W tym roku będziemy mieli zaszczyt gościć w tym roku wielu znanych gości takich jak: Zwierz Popkulturalny i Zombie Samurai. Przygotowali oni dla nas coś specjalnego – mianowicie będziecie mieli okazje uczestniczyć w jednym z ich podcastów nadawanym na żywo – prosto z Coperniconu.

Przypominamy, iż zgłaszanie programu na Copernicon potrwa jeszcze tylko kilka dni do 25 sierpnia. Valkiria na pewno będzie z prelekcjami.

Aby zostać twórcą programu wystarczy zarejestrować się na konwent, a następnie uzupełnić formularz, za pomocą którego można składać propozycje Waszych punktów programu.

Za każdy przeprowadzony punkt programu udzielana jest zniżka – w wysokości 50% wejściówki – do podziału pomiędzy twórców danego punktu programu.

Uruchomiono także preakredytację dla wszystkich uczestników. Po zarejestrowaniu się na stronie copernicon.pl, należy kliknąć odpowiedni przycisk. Kolejna dobra wiadomość to taka, że zakupiona w ten sposób wejściówka to zaoszczędzone 10 zł.

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.