Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
TP-LINK Neffos C5- recenzja telefonu
04-09-2017, 23:33 | 1670 x przeczytano | Filipas
Szczera recenzja sprzętu, w który próbuje brnąć TP-LINK

Witajcie.

Przychodzę do Was z moją kolejną szczerą recenzją i opinią na temat sprzętu, który został mi powierzony do testowania. Jakiś dłuższy czas temu wpadł mi w ręce telefon TP-LINK Neffos C5. Pierwsze odczucia były bardzo pozytywne, ale z czasem coraz bardziej ten telefon zaczynał mi minimalnie utrudniać życie niż pomagać i służyć. 

Na start możemy wziąć na ruszt, wykonanie tego telefonu.

Szczerze mówiąc, wygląd to nigdy nie była cecha, na którą szczególnie zwracałem uwagę, a skoro mi nie przeszkadza to znaczy, że nie jest źle. Mimo wszystko przy troszkę mocniejszym chwycie niż normalnie, czuć bardzo ciche trzeszczenie, i nie dlatego że wkładam w to dużo siły, tylko po prostu tak jest, ale nie jest to jakoś bardzo złe w tym przypadku.

Myślę, że możemy przejść do użytkowania tego telefonu.

Nie jestem ekstremalnym użytkownikiem. Przeważnie używam telefonu do pracy oraz sprawdzania social media czy chociażby od czasu do czasu na 10 minutowe pogranie w Clash Royale, czy inną mało wymagającą grę. Przy tym ten telefon sprawdza się świetnie, ale nie wiem dlaczego powiadomienia w tym telefonie są strasznie zbugowane, np. dostaję powiadomienie, iż ktoś do mnie napisał w aplikacji Messenger, a ja wszedłem w niego nie poprzez powiadomienie, tylko ręcznie. Po gaszeniu telefonu i zamykaniu powiadomienia, ono i tak i tak dalej wisi, dopóki poprzez nie, wejdę w aplikację i dopiero ponownie przeczytam to o czym zostałem powiadomiony. Brzmi nieistotnie, ale możecie mi wierzyć, że jest to uciążliwe kiedy dużo osób pisze w tym samym czasie i trzeba wszystko zamykać ponownie po kilka razy. 

Bateria w niezależnie od rodzajów używanych aplikacji wytrzymuje do około 3h ciągłego użytkowania przy włączonym 3G/4G. Niestety jest też wada, bo przy jakiejkolwiek czynności trwającej dłużej niż 30min telefon się ociepla do tego stopnia, że ręce zaczynają się pocić. Bardzo nieprzyjemna sprawa.

Myślałem, że skoro są wady takie jakie wymieniłem wyżej, to może aparat będzie dobry. Niestety i tutaj się zawiodłem. Zdjęcia przednie i tylnie nawet w warunkach studyjnego oświetlenia nie mają tej jakości, którą powinny mieć, więc raczej nie ma co wstawiać zdjęć przy słabym oświetleniu. W pomniejszeniu wydaje się być w porządku, ale po umieszczeniu na pełny ekran już nie jest tak dobrze. I nie jest to z powodu mojego wyglądu.

 

Niestety przyznaję, że zawiodłem się trochę na tym telefonie. Natomiast trzeba mieć jednak na uwadze, że TP-LINK dopiero wchodzi w rynek telefonów, i trzeba im trochę darować, bo jest to dla nich nowe. Wierzę, że tylko ja miałem takiego pecha z tym telefonem oraz, że inni nie mają takich problemów.

Grupa docelowa? Myślę, że jak by ktoś szukał budżetowego telefonu dla swojego dziecka, to ten telefon byłby raczej trafnym rozwiązaniem.

Pozdrawiam,
Filip "Filipas" Mokrogulski

 

 

 

 

 


Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ogólna
40%
 
Ocena końcowa: 40%
 

Wady i zalety:  
 
Tani,
Bateria,

 
 
Temperatura,
Faktura wykonania

 

 


 
07-09-2017, 12:11 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Z pewnością największą zaletą tego telefonu jest bardzo niska cena. Dla ludzi, którzy nie mają ciśnienia na gadżety to jest to dobre rozwiązanie. Mój Samsung S7 jest super, ale kosztował prawie 4000 zł... więc... :]


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.