Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
MSI Interceptor DS B1 - recenzja myszy
26-05-2017, 22:26 | 2678 x przeczytano | GuLIVEr

Do moich rąk niedawno trafiła optyczna mysz gamingowa MSI Interceptor DS B1. Poczynając od najciekawszej funkcji, przenieśmy się do jej wnętrza. Po przekręceniu i wysunięciu klapki zabezpieczającej, ukazuje nam się 8 odważników o wadze 2,4 g każdy, dzięki którym możemy kontrolować i swobodnie zmieniać wagę myszki. Chyba każdy skojarzy ten proces z ładowaniem Magnuma 44. Jest do bardzo przydatna funkcja i mogę śmiało rzec, że doskonale wspomaga system DPI. W samym użytkowaniu MSI Interceptor DS B1 jest wygodnym i mocno dostosowanym do dłoni gracza sprzętem. Doskonale układa się w dłoni, a przyciski funkcyjne nie są mikroskopijne i gdzieś poukrywane, mało tego, boczne części myszki jak i boczne klawisze, są skonstruowane tak by tworzyły materiał antypoślizgowy. Wygodne 2 główne przyciski są dostosowane nawet do małych dłoni. Ich martwa strefa jest znikoma i można ich użyć w całym obrębie przycisku, ale nie ma co się martwić o przypadkowe użycie któregoś z nich. MSI Interceptor DS B1 jest myszą przewodową i z komputerem łączy ją kabel z pozłacaną końcówką USB. Wizualnie sprzęt prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i potrafi ucieszyć się tylko dłoń, ale i oko. Dookoła oświetlona jest kolorem czerwonym, ale podświetlone logo na tylnej stronie myszki sprawia wrażenie potęgi trzymanej w dłoni.

MSI Interceptor DS B1 śmiało mogę polecić graczom, którzy cenią sobie każdy szczegół w tego typu sprzętach. 


Informacje dodatkowe:
 

Powiązane linki:
 
Recenzja myszki

 
 


 
26-05-2017, 23:48 | Soszi | Komentarzy w sumie: 6
Super recenzja ! szkoda tylko ze myszka jest profilowana :< co leworęczni mają poczynić </3


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.