Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
28-02-2011, 19:09 | 6226 x przeczytano | Narmo

Grę Jungle Speed zna chyba każdy. Świetnie nadaje się na imprezy czy jako przerywnik między innymi grami. Nie trzeba przy niej specjalnie myśleć, wystarczy rozpoznawać figury przedstawione na kartach. Frajda jest tym większa, im bardziej współgracze mają zbliżony refleks. Jednak z pewnością zdarzyło się wam grać z osobami, które natychmiast łapały totem, zanim zdążyliście się zorientować, co się dzieje. Niestety dłuższa gra z takimi osobami jest nużąca. Wtedy najprawdopodobniej wyciągniemy inną grę lub... dodatek do Jungle Speeda!

A co dostajemy w dodatku do naszej ulubionej imprezowej gry? Otóż w pudełku niewiele mniejszym od podstawowej wersji gry znajdziemy nowy zestaw 80 kart, cętkowany woreczek i instrukcję w wersji polskiej. Jedyne, czego brakuje, by zagrać, to totem. Karty w nowej talii są bardzo podobne do tych znanych nam już z wersji podstawowej. A co ważne – są PODOBNE. Tak podobne, że niejeden junglowy wyjadacz się pomyli. Zwłaszcza, gdy oba zestawy zmieszamy razem.

W dodatku znalazły się się też nowe karty specjalne. „Dłonie do środka” działają jak „strzałki do wewnątrz” z tą różnicą, że zamiast łapać totem, mamy położyć na nim dłoń. Natomiast „podaj dalej” sprawia, że zamiast na swoje, patrzymy na karty osoby po lewej stronie. Obie karty wprowadzają dużo śmiechu i chaosu do znanej nam rozgrywki. I co najważniejsze – nawet wyjadacze będą się mylić!

Powiem wam szczerze – jeśli uwielbiacie Jungle Speeda, musicie mieć ten dodatek. Chociażby dla urozmaicenia rozgrywki i namieszania na stole. Sprawi on, że Jungle Speed stanie się zupełnie nową grą!

Autor: Anna "Narmo" Owarzany
Redakcja: Natalia "Ardelin" Wójciak


Informacje dodatkowe:
 
Cena  
39,99 PLN
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.