Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Artykuły

[0-9]AĄBCĆDEĘFGHIJKLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWXYZŹŻ
InneNajnowsze

 • Pamiętam dokładnie mój pierwszy kontakt z „technologią” 3D. Byłem wtedy jeszcze małym dzieckiem, które chciało zostać paleontologiem gdy dorośnie. Choć rodzice zabraniali mi oglądnąć Park Jurajski, bym się potem nie bał „potworów”, to nie pozostali obojętni wobec mojej...

 • Asteriks u Piktów - recenzja

  23:15 wtorek, 17 grudnia 2013 | dark kaczuszka

  Stało się! W końcu pojawiły się kolejne przygody jednych z moich ulubionych bohaterów z dzieciństwa - Asteriksa i Obeliksa. Przyznam szczerze, że już miałem obawy, iż nie powstaną ich dalsze dzieje. Po śmierci Goscinnego, Albert Uderzo sam zabrał się za pisanie scenariuszy komiksowych. Trzeba...

 • Thorgal: Louve #2: Dłoń boga Tyra - recenzja

  20:29 poniedziałek, 18 lutego 2013 | Sharn

  Drugi tom albumu o przygodach małej Louve, czyli drugiego już na rynku spin-offa w świecie Thorgala nosi tytuł Dłoń boga Tyra, co było do przewidzenia po ostatnich zdaniach z części poprzedniej. Faktycznie, dzikie oblicze małej dziewczynki wyrusza, aby zdobyć odgryzioną niegdyś...


[+] Archiwum