Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Agencja Valkiria poszukuje pracowników
04-06-2007, 13:47 | 28304 x przeczytano | Coswort
Jesteś młody, kreatywny, chciałbyś dorobić sobie weekendami trochę grosza, a Twoje hobby to gry komputerowe – ta praca jest dla Ciebie! Poszukujemy osób chętnych do współpracy, przy organizacji imprez promocyjnych gier komputerowych, filmów oraz książek, we wszystkich największych miastach w naszym kraju.

Agencja Valkiria to grupa kreatywna, której główną działalnością jest organizacja imprez promocyjnych związanych z szeroko rozumianą rozrywką, grami komputerowymi i kulturą. Z uwagi na rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów i partnerów realizujemy również inne zlecenia. Z uwagi na szerokie kontakty, doświadczenie, różnorodne umiejętności i bardzo wyjątkowe kierunki zainteresowań naszych pracowników potrafimy podjąć się wielu wyzwań. Oto niektóre z nich:
 
- turnieje, prezentacje i premiery gier komputerowych
- obsługa imprez promocyjnych i kulturalnych
- spotkania autorskie z pisarzami i twórcami
- przygotowanie i realizacja materiałów reklamowych
- imprezy integracyjne
- szkolenia i pokazy
 
Współpracujemy ze wszystkimi największymi producentami sprzętu komputerowego na polskim rynku, oraz ze wszystkimi liczącymi się dystrybutorami gier komputerowych. W swoim dorobku mamy niespełna 200 imprez promocyjnych, zorganizowanych dla takich firm jak Electronic Arts, CD Projekt, LEM, Cenega Poland, Nicolas Games, Intel, Gigabyte, EMPiK, Disney Channel, Cinema City, Multikino, czy Silver Screen.
 
Na chwilę obecną poszukujemy pracowników w takich miastach jak: Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Trójmiasto, Olsztyn oraz Szczecin. Od kandydatów oczekujemy:
 
- bardzo dobrej znajomości rynku gier komputerowych
- bardzo dobrej obsługi komputera w środowisku Windows
- dobrej prezencji
- otwartości w kontaktach międzyludzkich
- zaangażowania
- samodzielności
- dyspozycyjności od piątku do niedzieli
- mile widziani studenci studiów dziennych
- wiek od 17 do 24 lat
- prawo jazdy kategorii B byłoby dodatkowym atutem
 
Poszukujemy także hostess na okres wakacyjny do pracy przy eventach promocyjnych w sieci kin Cinema City oraz Multikino. Od kandydatek oczekujemy:
 
- miłej aparycji
- otwartości w kontaktach międzyludzkich
- wiek od 17 do 24 lat
 
Wszystkie zgłoszenia zawierające CV + zdjęcie, oraz udostępniony przez nas formularz, prosimy przesyłać na adres: agencja@valkiria.net. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Powiązane linki:
 
Agencja Valkiria

 
 
Początek 1 2 3 Dalej Koniec


 
12-07-2007, 12:04 | Coswort | Komentarzy w sumie: 57
standardowo jest to 6h + czas potrzebny na rozstawienie/zwinięcie sprzętu


 
11-07-2007, 13:37 | Soll | Komentarzy w sumie: 1
Mam pytanie moze ktos konkretnie wypisac wymiar godzin pracy?


 
30-06-2007, 17:37 | snovvy | Komentarzy w sumie: 1
Ja właśnie złożyłem podanie... mam nadzieję, bo nadzieja matką głupich ^^ a jak każdy wie, matki kochają swoje dzieci.
Pozdrawiam!


 
07-06-2007, 21:53 | Tuethan | Komentarzy w sumie: 15
Na hostessę! XD


 
07-06-2007, 20:13 | dudziak | Komentarzy w sumie: 427
posłałem i ja, może się uda.


 
07-06-2007, 16:06 | Nasstar | Komentarzy w sumie: 606
może parę słów od od osoby która dla AV miała okazję pracować. Jest ok. nietraktuję tego jako mojego głównego źródła dochodu, ale jako dorobienie do studenckiego kieszonkowego i AV w tym przypadku sprawdza się znakomicie. Płacą nieźle, terminowo, robota do najcięższych nie należy, więc immo warto skorzystać.

W sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem, że poleciłem AV teraz ludzie poskładają CV i coswort nie będzie już do mnie dzwonił, będę niechciany;)


 
07-06-2007, 13:53 | Coswort | Komentarzy w sumie: 57
Nie mogę, przecież wszyscy wiedzą że agencją trzęsie Mariola, nikt nie odwazy się powiedzieć brzydkiego słowa w jej obecności


 
06-06-2007, 22:50 | Wiewiór | Komentarzy w sumie: 942
Wysłałem, kij z tym. Nie jestem dumny z CV, bo Xero ma dłuższe, ale niech będzie ;]


 
06-06-2007, 20:43 | XeroBoy | Komentarzy w sumie: 1286
Grupa redaktorów: Lite, Sharn, Wilkman, Bartek i Coswort. Tak to chyba jest.


 
06-06-2007, 17:39 | Micronus | Komentarzy w sumie: 363
A ktokolwiek kieruje?


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.