Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Moonspell = Szatan?
12-06-2007, 02:01 | 2218 x przeczytano | Hipiss

Organizacja zwalczająca sekty ma napisać w lipcu raport zatytułowany Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce. Na liście znaleźć się mają takie zespoły jak Behemoth, Burzum, Dimmu Borgir, Moonspell, a także wiele innych. Muzycy mają być oskarżeni o szerzenie nienawiści do chrześcijaństwa. Co nam więc zostaje? Muzyka sakralna? 


 
12-06-2007, 10:22 | Armand de Morangias | Komentarzy w sumie: 434
Nie wiem, jak Euronymus, ale Varg bardzo szybko porzucił satanizm na rzecz neopogaństwa i neonazizmu.

Jest tylko jeden prawdziwy kapłan satanistyczny wśród muzyków metalowych - Marilyn Manson. Tylko on, jak na złość, nie śpiewa o szatanie i nie nawołuje do palenia kościołów... :P


 
12-06-2007, 09:15 | irvin | Komentarzy w sumie: 11
Bo oni się znają. Przecież każde dziecko wie że nawet Iron Maiden to sataniści że hoho. Jedyna słuszna muzyka to arka noego i top 10 z listy przebojów Radia M ;P


 
12-06-2007, 09:05 | Hipiss | Komentarzy w sumie: 650
Czy Euronymus nie był przypadkiem właśnie satanistą?


 
12-06-2007, 05:47 | Sharn | Komentarzy w sumie: 1071
To, że Varg, alias Burzum spalił kilka kościołów z chłopakami z mayhem a potem zabił Euronymusa, wcale nie oznacza, że nagrywa satanistyczną muzykę. To przecież piękny norweski folklor, w nieco mocniejszym wydaniu. Skoro popierdóły zwalczające sekty wrzucają neopogan do jednego worka z satanistami, to ich działania skazane są z góry na niepowodzenie.

PS: Zaraz włączam Alma Mater Moonspella, zeby się trochę zrelaksować i osłodzić sobie czas w oczekiwaniu na lipcowy raport. Ave.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.